Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 mai 2023 și 22 mai 2023.
Prestari servicii SSM
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26410527
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
172.500 RON
Profit net
118.170 RON
Capitaluri proprii
118.530 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 180.952 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.781 RON | 10.293 RON | 49.012 RON | 62.167 RON | 52.587 RON | 34.571 RON | 78.929 RON | 71.686 RON | 45.282 RON | 79.649 RON | 105.185 RON | 116.370 RON | 124.550 RON | 180.377 RON | 187.927 RON | 172.500 RON |
| Profit net | -1.292 RON | 1.603 RON | 19.491 RON | 18.829 RON | 10.658 RON | 1.029 RON | 45.937 RON | 48.429 RON | 22.170 RON | 52.932 RON | 84.679 RON | 96.356 RON | 100.185 RON | 126.181 RON |
Comparație cu 83 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 132.910 RON |
| 118.170 RON |
| Total active | 543 RON | 2.058 RON | 20.791 RON | 22.280 RON | 25.395 RON | 16.116 RON | 49.123 RON | 51.120 RON | 25.729 RON | 58.525 RON | 87.832 RON | 99.997 RON | 102.863 RON | 133.333 RON | 155.322 RON | 122.680 RON |
|---|
| Active imobilizate | 170 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 373 RON | 2.058 RON | 20.791 RON | 22.280 RON | 25.395 RON | 16.116 RON | 49.123 RON | 51.120 RON | 25.729 RON | 58.525 RON | 87.832 RON | 99.997 RON | 102.863 RON | 133.333 RON | 155.322 RON | 122.680 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -992 RON | 611 RON | 20.102 RON | 19.189 RON | 11.018 RON | 12.047 RON | 46.297 RON | 48.789 RON | 22.530 RON | 53.292 RON | 85.039 RON | 96.716 RON | 100.545 RON | 126.541 RON | 133.270 RON | 118.530 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.535 RON | 1.447 RON | 689 RON | 3.196 RON | 14.500 RON | 4.352 RON | 2.826 RON | 2.331 RON | 3.258 RON | 5.291 RON | 2.793 RON | 3.408 RON | 2.449 RON | 7.632 RON | 22.753 RON | 5.197 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|