Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26488100
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MAVRU ION
Prin: MAVRU ION
Prin: MAVRU ION
Prin: MAVRU ION
Prin: MAVRU ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
335.900 RON
Profit net
89.768 RON
Capitaluri proprii
90.010 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 319.083 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 84.341 RON | 116.621 RON | 101.830 RON | 99.430 RON | 94.500 RON | 90.230 RON | 200.742 RON | 139.527 RON | 189.721 RON | 196.059 RON | 206.491 RON | 215.436 RON | 286.480 RON | 280.030 RON | 276.390 RON | 335.900 RON |
| Profit net | 43.607 RON | -11.612 RON | -52.372 RON | -42.242 RON | 8.314 RON | 1.855 RON | 103.569 RON | -166 RON | 54.088 RON | 67.807 RON | 75.811 RON | 90.177 RON | 127.710 RON |
Comparație cu 7708 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 124.589 RON |
| 45.512 RON |
| 89.768 RON |
| Total active | 49.715 RON | 56.406 RON | 22.135 RON | 1.003 RON | 528 RON | 918 RON | 93.078 RON | 10.272 RON | 66.028 RON | 138.332 RON | 163.787 RON | 266.729 RON | 170.862 RON | 152.297 RON | 67.309 RON | 138.232 RON |
|---|
| Active imobilizate | 40.000 RON | 30.000 RON | 20.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 385 RON | 207 RON |
|---|
| Active circulante | 9.715 RON | 26.406 RON | 2.135 RON | 1.003 RON | 528 RON | 918 RON | 93.078 RON | 10.272 RON | 66.028 RON | 138.332 RON | 163.787 RON | 266.729 RON | 170.862 RON | 152.297 RON | 66.924 RON | 138.025 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 43.807 RON | 32.195 RON | -20.177 RON | -62.418 RON | -54.105 RON | -52.250 RON | 51.319 RON | 1.154 RON | 61.652 RON | 129.458 RON | 143.858 RON | 234.034 RON | 127.950 RON | 124.829 RON | 46.669 RON | 90.010 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.908 RON | 24.211 RON | 42.312 RON | 63.421 RON | 54.633 RON | 53.168 RON | 41.759 RON | 9.118 RON | 4.376 RON | 8.874 RON | 19.929 RON | 32.695 RON | 43.537 RON | 27.468 RON | 20.640 RON | 48.222 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 6 | 7 | 7 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 |
|---|