Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26533732
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ENACHE ȘTEFAN
Prin: ENACHE ȘTEFAN
Prin: ENACHE ȘTEFAN
Prin: ENACHE ȘTEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
214.905 RON
Profit net
192.600 RON
Capitaluri proprii
325.925 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 163.744 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 74.200 RON | 39.420 RON | 53.710 RON | 77.310 RON | 78.223 RON | 81.086 RON | 126.410 RON | 66.403 RON | 64.333 RON | 76.513 RON | 86.056 RON | 155.235 RON | 214.905 RON |
| Profit net | 49.408 RON | 26.426 RON | 40.564 RON | 57.104 RON | 63.267 RON | 67.800 RON | 102.564 RON | 55.981 RON | 49.459 RON | 55.513 RON | 72.508 RON | 139.076 RON | 192.600 RON |
| Total active | 70.002 RON | 89.644 RON | 128.643 RON | 187.229 RON | 253.583 RON |
Comparație cu 3680 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 85), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 319.179 RON |
| 419.811 RON |
| 479.450 RON |
| 518.093 RON |
| 571.275 RON |
| 705.799 RON |
| 1.018.383 RON |
| 430.969 RON |
| Active circulante | 70.002 RON | 89.644 RON | 128.643 RON | 187.229 RON | 253.583 RON | 319.179 RON | 419.811 RON | 479.450 RON | 518.093 RON | 571.275 RON | 705.799 RON | 1.018.383 RON | 430.969 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 49.608 RON | 77.046 RON | 117.610 RON | 174.714 RON | 237.981 RON | 305.781 RON | 401.422 RON | 457.403 RON | 506.862 RON | 562.875 RON | 686.447 RON | 1.015.181 RON | 325.925 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.394 RON | 12.598 RON | 11.033 RON | 12.515 RON | 15.602 RON | 13.398 RON | 18.389 RON | 22.047 RON | 11.231 RON | 8.400 RON | 19.352 RON | 3.202 RON | 105.044 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | — | 2 | — | — | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|