Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 18 mai 2017 și 13 nov. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 30 atribuiri.
deszapezire permanenta
reparatii usi
Usi pvc interior
reparatii usi
Ferestre PVC cu geam termopan la Grădinița Cășeiu
Reparații la ușile PVC, la Școala Rugășești
reparatii
Lucrari de renovare/amenajare sali de clasa
reparatii
Amortizoare pentru ușile de intrare
Tâmplărie PVC pentru compartimentare
deszapezire permanenta
deszapezire permanenta
Reparatii
Ușă PVC coridor+amortizoare
Servicii de deszapezire 2021-2022 pe raza comunei Chiuiesti, Jud. Cluj
productie tamplarie pvc alb
Reparații și înlocuire tâmplărie PVC la Școala Rugășești
productie tamplarie pvc color
Servicii de deszapezire 2020-2021 pe raza comunei Chiuiesti, jud. Cluj
pereti cortina
reparatii feronerie
Cabine din pereți PVC pentru WC
Tamplarie PVC alb, pentru Grădinița Sălătruc
reparatii tamplarie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26645663
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
3.073.904 RON
Profit net
40.997 RON
Capitaluri proprii
475.779 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.837.829 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 26.530 RON | 114.475 RON | 179.516 RON | 105.431 RON | 122.802 RON | 192.603 RON | 219.834 RON | 419.324 RON | 305.040 RON | 644.293 RON | 754.747 RON | 1.317.419 RON | 877.411 RON | 1.340.403 RON | 1.238.086 RON | 3.073.904 RON |
| Profit net | -16.144 RON | 3.220 RON | 3.664 RON | -36.902 RON | -12.568 RON | 12.119 RON | 53.014 RON | 10.279 RON | 15.016 RON | 18.180 RON | 80.065 RON | 146.667 RON | 1.466 RON |
Comparație cu 102 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 151.662 RON |
| 24.842 RON |
| 40.997 RON |
| Total active | 79.499 RON | 102.222 RON | 117.583 RON | 175.027 RON | 273.053 RON | 356.924 RON | 137.739 RON | 178.487 RON | 409.736 RON | 231.054 RON | 686.733 RON | 864.530 RON | 1.017.477 RON | 716.380 RON | 686.953 RON | 1.010.552 RON |
|---|
| Active imobilizate | 605 RON | 605 RON | — | — | — | — | — | — | — | 14.622 RON | 68.834 RON | 209.686 RON | 161.292 RON | 187.917 RON | 64.504 RON | 23.671 RON |
|---|
| Active circulante | 78.894 RON | 101.617 RON | 117.583 RON | 175.027 RON | 273.053 RON | 356.924 RON | 137.739 RON | 178.487 RON | 409.736 RON | 216.432 RON | 617.899 RON | 654.844 RON | 856.185 RON | 528.463 RON | 622.449 RON | 986.881 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -15.944 RON | -12.724 RON | -9.060 RON | -45.962 RON | -58.530 RON | -46.411 RON | 6.604 RON | -3.118 RON | 11.898 RON | 30.078 RON | 110.144 RON | 256.811 RON | 258.276 RON | 409.939 RON | 434.781 RON | 475.779 RON |
|---|
| Datorii totale | 95.443 RON | 114.946 RON | 126.643 RON | 283.489 RON | 269.083 RON | 403.335 RON | 131.135 RON | 181.605 RON | 397.838 RON | 200.976 RON | 576.589 RON | 607.719 RON | 759.201 RON | 306.441 RON | 252.172 RON | 534.773 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | 1 | 3 | 2 | 3 | 4 | 2 | 5 | 3 | 4 | 8 | 7 | 4 | 3 | 2 |
|---|