Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 mai 2024 și 21 mai 2024.
LUCRARI DE INTRETINERE SI REPARATII DRUMURI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26667335
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.161.849 RON
Profit net
3.110 RON
Capitaluri proprii
231.465 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.388.964 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 77.524 RON | 28.552 RON | 63.980 RON | 0 RON | 0 RON | — | 8.318 RON | 382.255 RON | 538.418 RON | 675.978 RON | 775.307 RON | 1.147.959 RON | 1.454.135 RON | 1.272.870 RON | 1.161.849 RON |
| Profit net | — | 22.593 RON | 19.136 RON | 60.999 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -8.452 RON | -9.919 RON | 7.564 RON | 66.163 RON | 33.370 RON | 120.170 RON | 126.211 RON | -7.212 RON |
Comparație cu 186 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.110 RON |
| Total active | 1.226 RON | 32.064 RON | 47.893 RON | 105.977 RON | 200 RON | 61.239 RON | 61.239 RON | 70.056 RON | 134.150 RON | 138.181 RON | 197.754 RON | 242.515 RON | 263.065 RON | 519.301 RON | 468.175 RON | 503.665 RON |
|---|
| Active imobilizate | 896 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 73.059 RON | 291.717 RON | 262.431 RON | 184.935 RON |
|---|
| Active circulante | 330 RON | 32.064 RON | 47.893 RON | 105.977 RON | 200 RON | 61.239 RON | 61.239 RON | 70.056 RON | 134.150 RON | 138.181 RON | 197.754 RON | 242.515 RON | 190.006 RON | 227.584 RON | 205.744 RON | 318.730 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 240 RON | 240 RON | 61.239 RON | 200 RON | 61.239 RON | 61.239 RON | 52.787 RON | 42.868 RON | 50.433 RON | 61.239 RON | 61.239 RON | 181.409 RON | 237.620 RON | 228.339 RON | 231.465 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.026 RON | 31.824 RON | 47.653 RON | 44.738 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.269 RON | 91.282 RON | 87.748 RON | 136.515 RON | 181.276 RON | 81.656 RON | 281.681 RON | 239.836 RON | 272.200 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 3 | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 |
|---|