Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26823116
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PINTILIE LAURENŢIU
Prin: PINTILIE LAURENŢIU
Prin: PINTILIE LAURENŢIU
Prin: PINTILIE LAURENŢIU
Prin: PINTILIE LAURENŢIU
Prin: PINTILIE LAURENŢIU
Prin: PINTILIE LAURENŢIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
480 RON
Profit net
-2.101 RON
Capitaluri proprii
139.616 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 475.962 RON | 1.414.231 RON | 1.584.172 RON | 1.560.983 RON | 1.223.706 RON | 1.081.894 RON | 618.337 RON | 34.389 RON | 2.720 RON | 480 RON | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | 73.708 RON | 81.905 RON | 66.847 RON | 108.837 RON | 50.301 RON | 2.461 RON | -104.195 RON | -93.655 RON | -12.069 RON | -6.505 RON | -14.089 RON | -8.389 RON | -1.506 RON |
Comparație cu 159 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2019.
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -357 RON |
| -249 RON |
| -2.101 RON |
| Total active | 647.138 RON | 1.242.669 RON | 615.449 RON | 754.175 RON | 616.122 RON | 794.683 RON | 1.056.671 RON | 918.256 RON | 188.773 RON | 170.932 RON | 156.791 RON | 148.500 RON | 146.704 RON | 146.347 RON | 146.023 RON | 143.922 RON |
|---|
| Active circulante | 647.138 RON | 1.242.669 RON | 615.449 RON | 754.175 RON | 616.122 RON | 794.683 RON | 1.056.671 RON | 918.256 RON | 188.773 RON | 170.932 RON | 156.791 RON | 148.500 RON | 146.704 RON | 146.347 RON | 146.023 RON | 143.922 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 73.908 RON | 155.813 RON | 222.660 RON | 331.498 RON | 381.799 RON | 384.260 RON | 278.536 RON | 184.882 RON | 172.813 RON | 166.308 RON | 152.219 RON | 143.829 RON | 142.323 RON | 141.966 RON | 141.717 RON | 139.616 RON |
|---|
| Datorii totale | 573.230 RON | 1.086.856 RON | 392.789 RON | 422.677 RON | 234.323 RON | 410.423 RON | 778.135 RON | 733.374 RON | 15.960 RON | 4.624 RON | 4.572 RON | 4.671 RON | 4.381 RON | 4.381 RON | 4.306 RON | 4.306 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | — | — | — | 0 | — | — | — |
|---|