Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 apr. 2017 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 35 atribuiri.
Reparatii la instalatie de curent sala BT 5.01- ref 16647
Servicii de administrare si intretinere server posta electronica- ref.13159
Servicii pentru administrarea si intretinerea server webhosting- ref 13160
Reparatii la instalatie de curent 220V si internet in salile M1, M2, M3 situate pe Str Dorobantilor
Servicii pentru administrarea si intretinerea server webhosting ref.2386
Servicii de administrare si intretinere server posta electronica ref.2388
Servicii pentru administrarea si intretinerea server webhosting ref.325
Servicii de administrare si intretinere server posta electronica ref.324
Servicii de administrare si intretinere server posta electronica ref 101
Servicii pentru administrarea si intretinerea server webhosting ref.102
Reparatii instalatii electrice si curenti slabi, sali MTC Str Observator Nr. 72; ref. 17550
Articole retelistica; ref. 6975
Servicii de administrare si intretinere server posta electronica
Articole retelistica ref.3092
Servicii pentru administrarea si intretinerea server webhosting
Servicii pentru administrarea si intretinerea server webhosting; ref. 406
Servicii de administrare si intretinere server posta electronica; ref. 404
Punct de access wireless cu montaj inclus; ref. 26994
Materiale pentru instalatie electrica si de internet; ref. 21359
Reparatii instalatii electrice si curenti slabi cladire CFDP; ref. 11248
Pachet materiale cablare-structurala - Ref. 12770
Servicii pentru administrarea si intretinerea server webhosting ref 83
Servicii de administrare si intretinere server posta electronica ref.87
Servicii pentru administrarea si intretinerea server webhosting- ref 1784
Servicii de administrare si intretinere server posta electronica- ref 342
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26865936
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
313.100 RON
Profit net
10.220 RON
Capitaluri proprii
10.654 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 440.006 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 71.200 RON | 226.697 RON | 23.138 RON | 95.486 RON | 79.511 RON | 377.548 RON | 189.835 RON | 272.155 RON | 264.772 RON | 513.366 RON | 389.984 RON | 392.176 RON | 315.722 RON | 313.100 RON |
| Profit net | 57 RON | 64 RON | -6.748 RON | 9.306 RON | -4.933 RON | 15.004 RON | -6.903 RON | 1.293 RON | 21.117 RON | 33.676 RON | 9.412 RON | 23.133 RON | 5.932 RON | 10.220 RON |
| Total active | 316 RON |
Comparație cu 240 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 109.263 RON |
| 1.719 RON |
| 18.236 RON |
| 2.788 RON |
| 47.263 RON |
| 35.975 RON |
| 24.955 RON |
| 47.461 RON |
| 141.871 RON |
| 56.926 RON |
| 87.997 RON |
| 64.331 RON |
| 40.210 RON |
| Active imobilizate | 148 RON | 148 RON | 148 RON | 148 RON | — | — | — | — | — | 4.370 RON | 2.423 RON | 476 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 168 RON | 109.115 RON | 1.571 RON | 18.088 RON | 2.788 RON | 47.263 RON | 35.975 RON | 24.955 RON | 47.461 RON | 137.501 RON | 54.503 RON | 87.521 RON | 64.331 RON | 40.210 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 216 RON | 280 RON | -6.468 RON | 2.838 RON | -2.095 RON | 12.909 RON | 6.007 RON | 7.400 RON | 28.517 RON | 41.140 RON | 29.499 RON | 34.154 RON | 19.434 RON | 10.654 RON |
|---|
| Datorii totale | 100 RON | 108.983 RON | 8.187 RON | 15.398 RON | 4.883 RON | 34.354 RON | 29.968 RON | 17.555 RON | 18.944 RON | 100.731 RON | 27.955 RON | 54.080 RON | 44.976 RON | 29.839 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|