Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 3 mai 2023 și 13 aug. 2024.
SUPORT METALIC MASINA DE SPALAT/ZINCAT
STRUCTURA METALICA SUSTINERE ECHIPAMENTE
DULAPURI METALICE COMPARTIMENTATE
Lucrari de executie si instalare copertine
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26868835
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
3.237.005 RON
Profit net
209.672 RON
Capitaluri proprii
430.209 RON
Număr mediu salariați
18
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.778.538 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 20.000 RON | 442.128 RON | 0 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 750 RON | 700 RON | 1.700 RON | 1.000 RON | 2.500 RON | 1.200 RON | 19.828 RON | 2.016.469 RON | 3.655.214 RON | 4.127.601 RON | 3.237.005 RON |
| Profit net | 20.652 RON | 1.312 RON | 847 RON | 1.780 RON | 1.232 RON | 93 RON | 135 RON | 974 RON | 407 RON | 1.840 RON | 56 RON | 389 RON | 565.723 RON | 461.389 RON | 229.820 RON |
Comparație cu 45 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 209.672 RON |
| Total active | 672.692 RON | 674.199 RON | 189.083 RON | 25.933 RON | 27.031 RON | 26.438 RON | 26.545 RON | 27.863 RON | 27.982 RON | 30.147 RON | 29.909 RON | 53.352 RON | 1.028.745 RON | 1.560.451 RON | 1.406.362 RON | 1.381.055 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 14.235 RON | 14.235 RON | 12.982 RON |
|---|
| Active circulante | 672.692 RON | 674.199 RON | 189.083 RON | 25.933 RON | 27.031 RON | 26.438 RON | 26.545 RON | 27.863 RON | 27.982 RON | 30.147 RON | 29.909 RON | 53.352 RON | 1.028.745 RON | 1.546.216 RON | 1.392.127 RON | 1.368.073 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 21.052 RON | 22.364 RON | 23.211 RON | 24.990 RON | 26.222 RON | 26.315 RON | 26.449 RON | 27.424 RON | 27.831 RON | 29.671 RON | 29.727 RON | 30.216 RON | 595.939 RON | 642.340 RON | 472.160 RON | 430.209 RON |
|---|
| Datorii totale | 651.640 RON | 651.835 RON | 165.872 RON | 943 RON | 809 RON | 123 RON | 96 RON | 439 RON | 151 RON | 476 RON | 182 RON | 23.136 RON | 432.806 RON | 918.111 RON | 934.202 RON | 950.846 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | 0 | — | 0 | — | — | — | — | 4 | 19 | 18 | 18 | 18 |
|---|