Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27079155
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
649.538 RON
Profit net
46.538 RON
Capitaluri proprii
255.252 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 625.821 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 114.581 RON | 420.161 RON | 470.968 RON | 431.452 RON | 396.774 RON | 388.710 RON | 495.000 RON | 510.924 RON | 529.832 RON | 562.605 RON | 552.353 RON | 471.176 RON | 477.563 RON | 501.483 RON | 573.687 RON | 649.538 RON |
| Profit net | 13.967 RON | 24.937 RON | 27.188 RON | 6.924 RON | 14.245 RON | 19.257 RON | 17.319 RON | 18.337 RON | 33.064 RON | 35.185 RON | 31.235 RON | 30.199 RON | 23.127 RON | 30.622 RON | 40.272 RON |
Comparație cu 40 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 26), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 46.538 RON |
| Total active | 102.340 RON | 221.520 RON | 343.767 RON | 412.359 RON | 280.756 RON | 375.788 RON | 457.024 RON | 500.576 RON | 553.646 RON | 618.782 RON | 615.428 RON | 289.474 RON | 339.089 RON | 380.198 RON | 406.815 RON | 303.255 RON |
|---|
| Active circulante | 102.340 RON | 221.520 RON | 343.767 RON | 412.359 RON | 280.756 RON | 375.788 RON | 457.024 RON | 500.576 RON | 553.646 RON | 618.782 RON | 615.428 RON | 289.474 RON | 339.089 RON | 380.198 RON | 406.815 RON | 303.255 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 14.967 RON | 39.904 RON | 67.092 RON | 74.016 RON | 88.261 RON | 107.518 RON | 124.837 RON | 143.174 RON | 176.239 RON | 211.433 RON | 242.668 RON | 114.493 RON | 137.620 RON | 168.242 RON | 208.514 RON | 255.252 RON |
|---|
| Datorii totale | 87.373 RON | 181.616 RON | 276.675 RON | 338.343 RON | 192.495 RON | 268.270 RON | 332.187 RON | 357.402 RON | 377.407 RON | 407.349 RON | 372.760 RON | 174.981 RON | 200.224 RON | 211.956 RON | 198.301 RON | 47.589 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 17 | 18 | 20 | 14 | 15 | 13 | 15 | 13 | 13 | 13 | 11 | 9 | 9 | 8 | 8 | 8 |
|---|