Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27124671
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: HUMĂ ȘTEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
6.008.086 RON
Profit net
171.548 RON
Capitaluri proprii
285.529 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 5.204.863 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 956.924 RON | 1.665.037 RON | 1.386.285 RON | 1.747.828 RON | 1.210.712 RON | 0 RON | 1.243.715 RON | 357.513 RON | 2.369.622 RON | 3.269.913 RON | 2.258.104 RON | 7.463.586 RON | 4.167.214 RON | 6.008.086 RON |
| Profit net | 6.219 RON | 1.115 RON | 27.101 RON | 16.661 RON | 4.779 RON | -17.403 RON | 5.271 RON | -3.457 RON | -1.436 RON | -1.714 RON | 8.821 RON | 24.359 RON | 29.265 RON | 171.548 RON |
| Total active |
Comparație cu 339 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2023.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 251.958 RON |
| 545.818 RON |
| 729.983 RON |
| 756.880 RON |
| 176.352 RON |
| 129.538 RON |
| 182.893 RON |
| 176.188 RON |
| 369.861 RON |
| 293.882 RON |
| 228.228 RON |
| 403.043 RON |
| 5.406.868 RON |
| 6.096.389 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 27.000 RON | 20.250 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 89.480 RON | 78.057 RON |
|---|
| Active circulante | 251.958 RON | 545.818 RON | 729.983 RON | 729.880 RON | 156.102 RON | 129.538 RON | 182.893 RON | 176.188 RON | 369.861 RON | 293.882 RON | 228.228 RON | 403.043 RON | 5.317.388 RON | 6.018.332 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.219 RON | 17.334 RON | 46.435 RON | 63.096 RON | 67.875 RON | 50.472 RON | 55.742 RON | 52.286 RON | 50.850 RON | 49.136 RON | 57.957 RON | 82.315 RON | 111.581 RON | 285.529 RON |
|---|
| Datorii totale | 242.739 RON | 528.484 RON | 683.548 RON | 693.784 RON | 108.477 RON | 79.066 RON | 127.151 RON | 123.902 RON | 319.011 RON | 244.746 RON | 170.271 RON | 320.728 RON | 5.295.287 RON | 627.248 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|