Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27213280
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
5.119.711 RON
Profit net
-115.309 RON
Capitaluri proprii
-285.260 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2017 (regresie liniară pe anii raportați): 3.963.709 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 0 RON | 322 RON | 242 RON | 1.097.762 RON | 5.119.711 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | -2.899 RON | -23.929 RON | -7.251 RON | 154 RON | 528.866 RON | 25.305 RON | -84.481 RON | -171.756 RON | -73.836 RON | -26.771 RON | -76.075 RON | -74.304 RON | -99.923 RON | -115.309 RON |
| Total active |
Comparație cu 74 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2016.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 546 RON |
| 23.172 RON |
| 14.064 RON |
| 14.630 RON |
| 869.820 RON |
| 927.373 RON |
| 455.790 RON |
| 284.034 RON |
| 210.648 RON |
| 184.377 RON |
| 313.233 RON |
| 339.380 RON |
| 300.005 RON |
| 355.547 RON |
| Active circulante | 546 RON | 23.172 RON | 14.064 RON | 14.630 RON | 869.820 RON | 927.373 RON | 455.790 RON | 284.034 RON | 210.648 RON | 184.377 RON | 313.233 RON | 339.380 RON | 300.005 RON | 355.547 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.899 RON | -26.828 RON | -35.541 RON | -35.387 RON | 493.478 RON | 518.783 RON | 434.302 RON | 262.546 RON | 188.710 RON | 161.939 RON | 4.276 RON | -70.028 RON | -169.951 RON | -285.260 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.445 RON | 50.000 RON | 49.605 RON | 50.017 RON | 376.342 RON | 408.590 RON | 21.488 RON | 21.488 RON | 21.938 RON | 22.438 RON | 308.957 RON | 409.408 RON | 469.956 RON | 640.807 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|