Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27228290
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
444.199 RON
Profit net
5.531 RON
Capitaluri proprii
48.411 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 508.529 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 50.712 RON | 111.002 RON | 101.364 RON | 110.664 RON | 152.291 RON | 202.615 RON | 217.453 RON | 219.054 RON | 263.816 RON | 298.678 RON | 370.008 RON | 430.517 RON | 426.796 RON | 422.449 RON | 425.826 RON | 444.199 RON |
| Profit net | -12.873 RON | -22.993 RON | -33.253 RON | -35.505 RON | -29.752 RON | -26.153 RON | -21.249 RON | -31.662 RON | -40.369 RON | 277.676 RON | 9.523 RON |
Comparație cu 1615 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.172 RON |
| 1.968 RON |
| 11.402 RON |
| 1.481 RON |
| 5.531 RON |
| Total active | 48.907 RON | 34.737 RON | 30.636 RON | 32.226 RON | 17.490 RON | 23.584 RON | 33.343 RON | 38.274 RON | 19.623 RON | 37.202 RON | 45.366 RON | 65.159 RON | 53.631 RON | 64.444 RON | 66.083 RON | 70.063 RON |
|---|
| Active imobilizate | 6.353 RON | 5.068 RON | 4.920 RON | 3.622 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.406 RON | 6.333 RON |
|---|
| Active circulante | 42.554 RON | 29.669 RON | 25.716 RON | 28.604 RON | 17.490 RON | 23.584 RON | 33.343 RON | 38.274 RON | 19.623 RON | 37.202 RON | 45.366 RON | 65.159 RON | 53.631 RON | 64.444 RON | 63.677 RON | 63.730 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -12.673 RON | -35.666 RON | -68.919 RON | -104.424 RON | -134.176 RON | -160.329 RON | -181.578 RON | -213.239 RON | -253.608 RON | 24.068 RON | 24.857 RON | 28.029 RON | 29.996 RON | 41.398 RON | 42.880 RON | 48.411 RON |
|---|
| Datorii totale | 61.580 RON | 70.403 RON | 99.555 RON | 136.650 RON | 151.666 RON | 183.913 RON | 214.921 RON | 251.513 RON | 273.231 RON | 13.134 RON | 20.509 RON | 37.130 RON | 23.635 RON | 23.046 RON | 23.203 RON | 21.652 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | — | — | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|