Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 feb. 2018 și 1 feb. 2019.
Lucrari de indepartare a vegetatiei
SERVICII DE TRANSPORT
SERVICII DE TAIERE A ARBORILOR LUCRARI MANUALE
SERVICII DE TAIERE A ARBORILOR LUCRARI MANUALE
LUCRARI REABILITARE A TERENULUI
LUCRARILE MECANICE COSIT -EFECTUATE CU TRACTORUL
LUCRARI DE REABILITARE CU BULDOEXCAVATORUL
SERVICII DE TAIERE A ARBORILOR LUCRARI MANUALE
SERV TRANSPORT
LUCRARI MANUALE DE INDEPARTARE A VEGETATIEI
LUCRARI DE DRAGARE SI DE POMPARE
Lucrari de dragare si de pompare
Lucrari de indepartare a vegetatiei
LUCRARI REABILITARE A TERENULUI
SERVICII DE TRANSPORT
Lucrari de indepartare a vegetatiei (Rev.2) Unitate de masura: ORA
SERVICII DE TAIERE A ARBORILOR LUCRARI MANUALE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27326778
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
18.960 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.639 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 84.684 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 116.370 RON | 61.610 RON | 107.144 RON | 87.516 RON | 143.443 RON | 113.745 RON | 123.952 RON | 115.502 RON | 18.960 RON | — |
| Profit net | -12.868 RON | 28.627 RON | -29.381 RON | 6.096 RON | 4.977 RON | 22.877 RON | 10.127 RON | 8.249 RON | 3.950 RON | -8.101 RON | 0 RON |
| Total active | 162 RON | 26.241 RON | 15.359 RON | 12.660 RON | 10.230 RON | 38.204 RON | 19.720 RON | 16.847 RON | 17.955 RON | 209 RON | 209 RON |
Comparație cu 96 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2019.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante |
|---|
| 162 RON |
| 26.241 RON |
| 15.359 RON |
| 12.660 RON |
| 10.230 RON |
| 38.204 RON |
| 19.720 RON |
| 16.847 RON |
| 17.955 RON |
| 209 RON |
| 209 RON |
| Capitaluri proprii | -12.668 RON | 15.959 RON | 8.008 RON | 1.001 RON | -2.341 RON | 25.349 RON | 12.609 RON | 10.761 RON | 6.462 RON | -1.639 RON | -1.639 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.830 RON | 10.282 RON | 7.351 RON | 11.659 RON | 12.571 RON | 12.855 RON | 7.111 RON | 6.086 RON | 11.493 RON | 1.848 RON | 1.848 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 1 | — |
|---|