Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 5 ian. 2016 și 19 mai 2022.
Se afișează cele mai recente 25 din 7.253 atribuiri.
Cartus ECOLEX 644-646
Cartus ECOLEX 644-646
Cartuș ECOLEX 644- 646
CARTUS LEXMARK T650H11A / T650A21A 25 000 PAGINI
CARTUS PENTRU MULTIFUNCTIONALELE LEXMARK X654DN
CARTUS LEXMARK X654X11E (36000 PAG) PENTRU IMPRIMANTELE LEXMARK X654
Cartus ECOLEX 654
CARTUS LEXMARK 64016HE / 64036HE (21 000 PAG.) (Lexmark T640, T642, T644)
CARTUS HP C8543X 30000 PAG. PENTRU COPIATOARELE HP 9000, 9040, 9050.
CARTUSE IMPRIMANTA.
CARTUS LEXMARK X654X11E (36000 PAG) PENTRU IMPRIMANTELE LEXMARK X654/656/658
Cartus ECOLEX 644-646X
CARTUS LEXMARK X654X11E (36000 PAG) PENTRU IMPRIMANTELE LEXMARK X654/656/658
cartuse imprimanta
ECO-LX654X CARTUS LEXMARK -36 000 PAG. (PENTRU MULTIFUNCTIONALELE LEXMARK X654DN)
CARTUS HP CE285A (1600 PAG) PENTRU IMPRIMANTELE HP DIN DESCRIERE
CARTUS LEXMARK 52D2X00 / 52D2H00 , PENTRU IMPRIMANTELE LEXMARK MS/MX811/812, 45 000 PAG.
CARTUS LEXMARK X654X11E (36000 PAG) PENTRU IMPRIMANTELE LEXMARK X654/656/658
CARTUS LEXMARK X644H11E
REANCARCAT CARTUS ECO-LX644X
CARTUS LEXMARK 64016HE / 64036HE (21 000 PAG.) (Lexmark T640, T642, T644)
CARTUS HP C8543X 30000 PAG. PENTRU COPIATOARELE HP 9000, 9040, 9050.
Achizitie unitate imagine pentru imprimanta Lexmark MS 510
toner
Cartus imprimanta LT640 si LX644
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27349240
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.614.137 RON
Profit net
86.070 RON
Capitaluri proprii
7.366.815 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 5.409.982 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 29.857 RON | 1.188.812 RON | 1.966.300 RON | 2.679.232 RON | 4.294.327 RON | 6.001.956 RON | 7.090.116 RON | 7.096.427 RON | 7.159.926 RON | 8.232.212 RON | 4.150.033 RON | 2.727.155 RON | 3.543.126 RON | 3.075.783 RON | 5.389.032 RON | 2.614.137 RON |
| Profit net | 1.048 RON | 68.464 RON | 175.233 RON | 134.693 RON | 225.504 RON | 461.027 RON | 788.879 RON | 1.225.559 RON | 1.165.729 RON | 1.263.863 RON | 182.467 RON | 398.814 RON | 341.939 RON | 324.179 RON |
Comparație cu 312 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 223.346 RON |
| 86.070 RON |
| Total active | 28.717 RON | 252.882 RON | 1.737.243 RON | 2.614.534 RON | 2.969.761 RON | 5.483.128 RON | 8.438.541 RON | 14.368.981 RON | 19.712.338 RON | 20.180.664 RON | 19.629.684 RON | 20.607.701 RON | 21.416.011 RON | 26.934.688 RON | 25.197.099 RON | 28.136.350 RON |
|---|
| Active imobilizate | 3.327 RON | 43.792 RON | 510.890 RON | 895.515 RON | 928.803 RON | 2.202.603 RON | 5.865.476 RON | 12.962.061 RON | 17.921.352 RON | 18.542.680 RON | 19.010.437 RON | 20.001.906 RON | 20.121.824 RON | 26.295.306 RON | 24.281.033 RON | 26.907.881 RON |
|---|
| Active circulante | 25.390 RON | 209.090 RON | 1.226.353 RON | 1.719.019 RON | 2.040.958 RON | 3.280.525 RON | 2.573.065 RON | 1.406.920 RON | 1.790.986 RON | 1.637.984 RON | 619.247 RON | 605.795 RON | 1.294.187 RON | 639.382 RON | 916.066 RON | 1.228.469 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.048 RON | 71.512 RON | 246.745 RON | 381.438 RON | 904.942 RON | 1.365.969 RON | 2.154.848 RON | 3.380.407 RON | 4.546.137 RON | 5.810.000 RON | 5.992.467 RON | 6.391.281 RON | 6.733.220 RON | 7.057.399 RON | 7.280.745 RON | 7.366.815 RON |
|---|
| Datorii totale | 25.669 RON | 181.370 RON | 1.490.498 RON | 2.233.096 RON | 2.064.819 RON | 4.117.159 RON | 6.283.693 RON | 10.938.574 RON | 15.166.201 RON | 14.294.626 RON | 13.873.254 RON | 14.547.056 RON | 14.869.084 RON | 18.940.172 RON | 17.782.942 RON | 20.664.582 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 4 | 6 | 6 | 23 | 28 | 31 | 29 | 24 | 14 | 6 | 6 | 2 | 1 | 2 |
|---|