Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 aug. 2021 și 16 iun. 2023.
Reparatii si zugraveli interioare CTF1 si CTF2, loc. Teaca
Renovare interioara CPC Nasaud, nr.47
Reparatii si zugraveli, loc. Nuseni Bucatarie, sala mese, Holuri si saloane
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27419451
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.119.783 RON
Profit net
177.928 RON
Capitaluri proprii
530.872 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 721.877 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 4.008 RON | 1.000 RON | 6.850 RON | 0 RON | 23.875 RON | — | 6.300 RON | 4.840 RON | 15.630 RON | 73.229 RON | 105.238 RON | 210.040 RON | 362.362 RON | 1.188.483 RON | 1.119.783 RON |
| Profit net | -219 RON | 364 RON | 18 RON | 6.562 RON | 0 RON | 23.159 RON | 0 RON | 6.111 RON | 4.307 RON | 1.873 RON | 8.932 RON | 18.434 RON | 86.153 RON | 49.102 RON | 224.846 RON |
Comparație cu 453 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 177.928 RON |
| Total active | 981 RON | 697 RON | 718 RON | 6.528 RON | 6.528 RON | 30.403 RON | 29.687 RON | 35.986 RON | 40.440 RON | 48.932 RON | 112.635 RON | 80.450 RON | 145.987 RON | 2.461.285 RON | 3.327.775 RON | 2.144.079 RON |
|---|
| Active imobilizate | 652 RON | 561 RON | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | 1.330.560 RON | 2.008.477 RON | 1.713.700 RON |
|---|
| Active circulante | 329 RON | 136 RON | 718 RON | 6.528 RON | 6.528 RON | 30.403 RON | 29.687 RON | 35.986 RON | 40.440 RON | 48.932 RON | 112.635 RON | 80.450 RON | 145.987 RON | 1.130.725 RON | 1.319.298 RON | 430.379 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -19 RON | 345 RON | 363 RON | 6.363 RON | 6.363 RON | 29.522 RON | 29.522 RON | 35.633 RON | 39.940 RON | 41.814 RON | 50.746 RON | 69.181 RON | 125.333 RON | 131.436 RON | 356.281 RON | 530.872 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.000 RON | 352 RON | 355 RON | 165 RON | 165 RON | 881 RON | 165 RON | 353 RON | 500 RON | 17.785 RON | 61.889 RON | 11.269 RON | 20.654 RON | 1.486.128 RON | 1.318.445 RON | 1.051.211 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 6 |
|---|