Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27493377
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
98.230 RON
Profit net
-358 RON
Capitaluri proprii
-53.232 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 279.956 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 179.831 RON | 81.331 RON | 0 RON | — | 38.882 RON | 220.000 RON | 450.000 RON | 275.443 RON | 98.230 RON | — | — | — | — | — |
| Profit net | 286 RON | -79.737 RON | 57.334 RON | -114 RON | -3.527 RON | 36.683 RON | 213.400 RON | 430.962 RON | -322.976 RON | 94.018 RON | -7.513 RON | -1.300 RON | -737 RON | -286.336 RON | -358 RON |
Comparație cu 119 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2020.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 176.538 RON | 33.075 RON | 91.918 RON | 91.804 RON | 138.638 RON | 175.321 RON | 395.322 RON | 831.676 RON | 498.841 RON | 595.806 RON | 324.008 RON | 322.708 RON | 313.323 RON | 26.987 RON | 26.629 RON |
|---|
| Active imobilizate | 548 RON | 548 RON | — | — | — | — | — | — | — | 35.000 RON | 35.000 RON | 35.000 RON | 35.000 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 175.990 RON | 32.527 RON | 91.918 RON | 91.804 RON | 138.638 RON | 175.321 RON | 395.322 RON | 831.676 RON | 498.841 RON | 560.806 RON | 289.008 RON | 287.708 RON | 278.323 RON | 26.987 RON | 26.629 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 80.743 RON | 1.006 RON | 58.340 RON | 58.226 RON | 54.699 RON | 91.382 RON | 304.783 RON | 735.745 RON | 412.769 RON | 506.787 RON | 241.578 RON | 240.278 RON | 233.463 RON | -52.874 RON | -53.232 RON |
|---|
| Datorii totale | 95.795 RON | 32.069 RON | 33.578 RON | 33.578 RON | 83.939 RON | 83.939 RON | 90.539 RON | 95.931 RON | 86.072 RON | 89.019 RON | 82.430 RON | 82.430 RON | 79.860 RON | 79.861 RON | 79.861 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|