Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 4 iul. 2017 și 10 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 47 atribuiri.
Materiale electrice U.M. 02280 COTEȘTI
Produse climatizare
SERVICII DE VERIFICARE/ REVIZIE GRUP POMPARE
Robinete, supape alamă și actuator pneumatic, conform anunțului de publicitate cu numărul ADV1519233
MATERIALE DIFERITE
Becuri
Achizitie produse intretinere
ECHIPAMENT DE INCALZIRE CENTRALA -
Furnizare baterii stocare +back-up box trifazic
Articole si accesori electrice
Furnizare pachet cabluri pentru UM 01354 Baia Mare
SERVICIU DE CURATARE RECUPERATOR DE CALDURA DE PLAFON U.M. 02316 CRAIOVA
SERVICIU DE VERIFICARE /REVIZIE GRUP POMPARE U.M. 02316 CRAIOVA
Tuburi fluorescente T8, 36 W (2025-16p)
ECHIPAMENT INCALZIRE
brate pentru iluminat aleile
ADV1498710-materiale electrice pentru iluminat alei
ADV1499103
Conform ADV1498655
LAMPA CU LAVA ADV1493587
Demontat tavan +Montat tavan Traseu suplimentar Material + manopera
APARATE AER CONDITIONAT
Lot 4 – 2 buc. Unităţi de climatizare cu management (SRR Bucureşti)
Materiale eLECTRICE
Furnizare aparate de aer conditionat LOT 2
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27668703
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-05.
Cifră de afaceri
6.064.627 RON
Profit net
2.956.965 RON
Capitaluri proprii
2.975.805 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.895.106 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.637 RON | 55.647 RON | 82.350 RON | 335.708 RON | 487.510 RON | 295.024 RON | 341.921 RON | 361.956 RON | 738.733 RON | 585.965 RON | 1.511.632 RON | 1.912.274 RON | 2.531.529 RON | 2.261.812 RON | 4.038.537 RON | 6.064.627 RON |
| Profit net | 311 RON | 1.087 RON | 296 RON | 9.647 RON | 4.205 RON | 3.282 RON | 4.047 RON | 6.650 RON | 56.465 RON | 57.551 RON | 75.117 RON | 225.462 RON | 493.702 RON | 343.556 RON | 928.983 RON |
Comparație cu 583 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.956.965 RON |
| Total active | 6.693 RON | 23.825 RON | 15.056 RON | 69.101 RON | 117.578 RON | 155.536 RON | 160.831 RON | 289.800 RON | 627.126 RON | 796.103 RON | 1.440.311 RON | 1.735.646 RON | 1.387.020 RON | 1.757.820 RON | 2.926.359 RON | 7.199.126 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 98.313 RON | 80.704 RON | 63.096 RON | 62.428 RON | 41.374 RON | 20.320 RON | 32.094 RON | 218.149 RON |
|---|
| Active circulante | 6.693 RON | 23.825 RON | 15.056 RON | 69.101 RON | 117.578 RON | 155.536 RON | 160.831 RON | 289.800 RON | 528.813 RON | 715.399 RON | 1.377.215 RON | 1.673.218 RON | 1.345.646 RON | 1.737.500 RON | 2.894.265 RON | 6.980.977 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 511 RON | 1.598 RON | 1.894 RON | 11.541 RON | 15.745 RON | 20.127 RON | 24.174 RON | 30.824 RON | 87.289 RON | 144.840 RON | 219.957 RON | 445.419 RON | 495.437 RON | 346.601 RON | 929.223 RON | 2.975.805 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.182 RON | 22.227 RON | 13.162 RON | 57.560 RON | 101.833 RON | 135.409 RON | 136.657 RON | 258.976 RON | 539.837 RON | 651.263 RON | 1.220.354 RON | 1.290.227 RON | 891.583 RON | 1.411.219 RON | 1.997.136 RON | 4.223.321 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 |
|---|