Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27679206
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: BUIAC SORIN IONUȚ
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
351.557 RON
Profit net
80.242 RON
Capitaluri proprii
102.582 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 966.936 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.043 RON | 147.486 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 92.033 RON | 219.672 RON | 170.534 RON | 330.937 RON | 11.791 RON | 1.325.705 RON | 807.399 RON | 1.534.737 RON | 833.328 RON | 595.402 RON | 351.557 RON |
| Profit net | -2.654 RON | 353 RON | 391 RON | -576 RON | -344 RON | 43.342 RON | 41.105 RON | 20.572 RON | 94.838 RON | -27.233 RON | 735.601 RON | 149.435 RON | 53.231 RON | 17.782 RON |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -22.750 RON |
| 80.242 RON |
| Total active | 50.967 RON | 39.640 RON | 29.832 RON | 29.015 RON | 28.671 RON | 105.188 RON | 133.618 RON | 208.474 RON | 250.730 RON | 109.172 RON | 994.192 RON | 575.571 RON | 478.273 RON | 321.000 RON | 274.378 RON | 242.896 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.920 RON | 4.541 RON | 614 RON | 307 RON | — | 2.229 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.136 RON |
|---|
| Active circulante | 48.047 RON | 35.099 RON | 29.218 RON | 28.708 RON | 28.671 RON | 102.959 RON | 133.618 RON | 208.474 RON | 250.730 RON | 109.172 RON | 994.192 RON | 575.571 RON | 478.273 RON | 321.000 RON | 274.378 RON | 238.760 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.454 RON | -2.101 RON | -1.710 RON | -2.527 RON | -2.871 RON | 40.815 RON | 84.571 RON | 105.143 RON | 178.441 RON | 50.149 RON | 735.841 RON | 435.676 RON | 53.871 RON | 73.996 RON | -16.837 RON | 102.582 RON |
|---|
| Datorii totale | 53.421 RON | 41.741 RON | 31.542 RON | 31.542 RON | 31.542 RON | 64.373 RON | 49.047 RON | 103.331 RON | 72.289 RON | 59.023 RON | 258.351 RON | 139.895 RON | 424.402 RON | 247.004 RON | 296.314 RON | 140.314 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | — | — | — | 1 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|