Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 mar. 2016 și 5 iul. 2023.
Se afișează cele mai recente 25 din 38 atribuiri.
Servicii de Cosultanta Obținerea titlului de Parc Industrial, constituirea și operarea soc.administr
Servicii intocmire Proiect Tehnic, DTAC,DE, documentatii avize Renovare Scoala Ponor
Servicii de proiectare faza DALI si PT,DE,DTAC, documentatii avize, Scoala RAMET
Completare date Studiu de Fezabilitate pentru depunere la Compania Nationala de Investitii
Studiu de fezabilitate Parc Industrial Agnita
DALI-Creșterea eficientei energetice a blocului de locuințe 9A – Aleea Transilvaniei
DALI-Creșterea eficientei energetice a blocului de locuințe 9B – Aleea Transilvaniei
DALI-Creșterea eficientei energetice a blocului de locuințe 12 – str.Mihai Eminescu
DALI „ Cresterea eficentei energetice a bl. 14 – str. Imparatul Traian din Mun. Deva
Studiu de oportunitate parc industrial Agnita
Achizitie servicii DALI- Reabilitare Camin Cultural Sat Apold, Com. Apold
Servicii de proiectare faza DALI pentru obiectivul de investitie
Întocm. docum. tehnico ec. (faza PT+DDE, DA, PAC, POE) -Amenajare zonă rambleiere deșeuri inerte
INTOCMIRE FISA PROIECT SI CERERE DE FINANTARE
Întocmire documentație tehnico – economică pentru infiintare deponeu materiale inerte
Intocmire documentatie tehnico economica amenajare teren de sport si modernizare sali de clasa
Servicii de elaborare a document. tehnico economice faza PT+DE+DTAC+DTOE, CS, verificare proiect, document. pt. avize si asistenta tehnica din partea proiectantului pt. ”Reabilitare, modernizare echipare Cresa Deva, Aleea Viitorului”, cod SMIS 125416
Intocmire DALI pentru obiectivul "Eficientizare sistem iluminat public"
Servicii de proiectare faza DALI pentru obiectivul de investitie Refacere cupola Pasaj Sfanta Vineri
SERVICII CONSULTANȚĂ ÎNTOCMIRE CERERE DE FINANȚARE PENTRU PROIECT „INSTALARE CENTRALĂ FOTOVOLTAICA
Studiu de oportunitate si caiete de sarcini in vederea delegarii serviciului de iluminat public, Chi
SERVICIUL PROIECTARE FAZA SF AFERENT OBIECTULUI ,,REABILITARE COMPLEX SPORTIV 1 MAI''
Serv de proiec af obiectiv de invest - Crest eficien energ a sist de iluminat public in Mun Pitesti
Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Intocmire DALI "Extindere si modernizare Scoala Generala Altina"
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27720844
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TODORAN MATEI RADU
Prin: TODORAN MATEI RADU
Prin: TODORAN MATEI RADU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
89.381 RON
Profit net
49.027 RON
Capitaluri proprii
-38.677 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 279.639 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 0 RON | 0 RON | 30.686 RON | 50.589 RON | 221.945 RON | 372.098 RON | 149.072 RON | 261.058 RON | 353.053 RON | 377.377 RON | 154.596 RON | 232.633 RON | 295.229 RON | 127.236 RON | 89.381 RON |
| Profit net | — | 0 RON | 0 RON | -2.336 RON | 18.675 RON | 537 RON | 28.389 RON | -120.605 RON | -77.514 RON | 16.888 RON | -17.579 RON | -83.892 RON | 57.188 RON | 85.197 RON |
Comparație cu 184 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 23.486 RON |
| 49.027 RON |
| Total active | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 11.025 RON | 49.416 RON | 158.246 RON | 246.032 RON | 98.642 RON | 46.004 RON | 69.901 RON | 207.769 RON | 93.209 RON | 105.677 RON | 160.155 RON | 84.886 RON | 58.568 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 61.664 RON | 47.749 RON | 28.742 RON | 9.735 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 11.025 RON | 49.416 RON | 96.582 RON | 198.283 RON | 69.900 RON | 36.269 RON | 69.901 RON | 207.769 RON | 93.209 RON | 105.677 RON | 160.155 RON | 84.886 RON | 58.568 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 200 RON | 200 RON | -2.136 RON | 200 RON | 737 RON | 29.126 RON | -91.479 RON | -168.992 RON | -152.104 RON | -169.683 RON | -253.574 RON | -196.387 RON | -111.190 RON | -87.704 RON | -38.677 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.161 RON | 49.216 RON | 157.509 RON | 216.906 RON | 190.121 RON | 214.996 RON | 222.005 RON | 377.452 RON | 346.783 RON | 302.064 RON | 271.345 RON | 172.590 RON | 97.245 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|---|