Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28005288
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CHIOREAN VALER MIHAI
Prin: CHIOREAN VALER MIHAI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
14.890 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
26.864 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 40.632 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 88.680 RON | 48.368 RON | 9.355 RON | 68.960 RON | 66.250 RON | 69.290 RON | 70.470 RON | 58.023 RON | 48.789 RON | 14.890 RON | — | — | — |
| Profit net | 32.529 RON | 18.874 RON | -16.191 RON | 50.213 RON | 38.511 RON | 42.846 RON | 39.221 RON | 28.455 RON | 20.506 RON | 4.272 RON | -1.389 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 44.215 RON | 59.473 RON | 41.489 RON | 92.301 RON | 133.123 RON | 190.354 RON |
Comparație cu 122 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 59), pentru anul 2020.
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 54.431 RON |
| 54.897 RON |
| 78.496 RON |
| 85.773 RON |
| 32.482 RON |
| 32.482 RON |
| 32.482 RON |
| Active imobilizate | — | — | 296 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 44.215 RON | 59.473 RON | 41.193 RON | 92.301 RON | 133.123 RON | 190.354 RON | 54.431 RON | 54.897 RON | 78.496 RON | 85.773 RON | 32.482 RON | 32.482 RON | 32.482 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 32.729 RON | 51.602 RON | 35.412 RON | 85.625 RON | 124.136 RON | 166.982 RON | 39.461 RON | 46.916 RON | 42.462 RON | 46.734 RON | 26.864 RON | 26.864 RON | 26.864 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.486 RON | 7.871 RON | 6.077 RON | 6.676 RON | 8.987 RON | 23.372 RON | 14.970 RON | 7.981 RON | 36.034 RON | 39.039 RON | 5.618 RON | 5.618 RON | 5.618 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | — | — | — | — |
|---|