Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 8 apr. 2016 și 4 apr. 2023.
Se afișează cele mai recente 25 din 65 atribuiri.
Servicii de amenajare si intretinere spatii verzi si parcuri
Servicii de amenajare si intretinere spatii verzi pe raza comunei Şcheia, judetul Suceava
Amenajare și întreținere spații verzi
Amenajare și întreținere spații verzi
Modernizare arhitecturala si peisagistica Parc Sf. Ilie
Lucrari de arhitectura peisagistica - sens unic Scheia
Servicii de amenajare si intretinere de spatii verzi
Amenajare si intretinere spatii verzi
Amenajare si intretinere de spatii verzi
KIT FANTANA ARTEZIANA
SERVICII DE INTRETINERE A TERENURILOR
SERVICII DE INTRETINERE A PARCURILOR
SERVICII DE INTRETINERE A PARCURILOR
Amenajare si intretinere de spatii verzi
Servicii amenajare si de intretinere a parcurilor si a spatiilor verzi
Servicii de intretinere a terenurilor
Servicii de intretinere a parcurilor
Servicii de intretinere a terenurilor
Servicii de intretinere a terenurilor
Cosirea manuala sau mecanica a suprafetelor brazduite sau gazonate pe teren orizontal sau pante
Cosirea manuala sau mecanica a suprafetelor brazduite sau gazonate pe teren orizontal sau pante
Servicii de intretinere fantana arteziana
Servicii amenajare si de intretinere a parcurilor si a spatiilor verzi
Amenajare si intretinere de spatii verzi
Servicii de intretinere a terenurilor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 24 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28010918
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.012.662 RON
Profit net
737.245 RON
Capitaluri proprii
1.478.220 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 618.353 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 317.957 RON | 429.154 RON | 80.788 RON | 81.236 RON | 115.294 RON | 62.034 RON | 72.184 RON | 59.233 RON | 116.928 RON | 161.932 RON | 89.650 RON | 218.610 RON | 530.263 RON | 1.029.366 RON | 1.012.662 RON |
| Profit net | 184.491 RON | 333.188 RON | 16.134 RON | -8.511 RON | 6.547 RON | -3.933 RON | 39.479 RON | 27.667 RON | 56.785 RON | 90.714 RON | 37.436 RON | -257.674 RON | 312.161 RON | 678.653 RON | 737.245 RON |
Comparație cu 148 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 241.890 RON |
| 565.082 RON |
| 544.719 RON |
| 599.372 RON |
| 598.554 RON |
| 523.396 RON |
| 553.559 RON |
| 567.450 RON |
| 629.121 RON |
| 736.856 RON |
| 739.892 RON |
| 691.342 RON |
| 888.900 RON |
| 1.454.490 RON |
| 1.620.716 RON |
| Active imobilizate | 2.413 RON | 34.394 RON | 23.328 RON | 12.465 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.700 RON | 62.840 RON | 47.996 RON |
|---|
| Active circulante | 239.477 RON | 530.688 RON | 521.391 RON | 586.907 RON | 598.554 RON | 523.396 RON | 553.559 RON | 567.450 RON | 629.121 RON | 736.856 RON | 739.892 RON | 691.342 RON | 857.200 RON | 1.391.650 RON | 1.572.720 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 184.691 RON | 517.879 RON | 534.013 RON | 525.501 RON | 532.049 RON | 417.590 RON | 457.069 RON | 484.736 RON | 541.521 RON | 632.236 RON | 669.672 RON | 411.998 RON | 724.159 RON | 1.185.420 RON | 1.478.220 RON |
|---|
| Datorii totale | 57.199 RON | 47.203 RON | 10.706 RON | 73.871 RON | 66.505 RON | 105.806 RON | 96.490 RON | 83.332 RON | 87.636 RON | 104.644 RON | 70.234 RON | 279.370 RON | 164.767 RON | 270.868 RON | 144.645 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 10 | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
|---|