Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 29 dec. 2021 și 17 iul. 2023.
Instalare de dispozitive de securitate (Rev.2)
Echipamente monitorizare video sistem de supraveghere cu circuit inchis
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28012773
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.401.522 RON
Profit net
203.057 RON
Capitaluri proprii
822.737 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.866.544 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2023 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.080 RON | 85.599 RON | 0 RON | 6.818 RON | 55.622 RON | 129.695 RON | 121.141 RON | 578.226 RON | 2.367.502 RON | 1.401.522 RON |
| Profit net | 4.579 RON | 32.101 RON | -1.906 RON | 562 RON | 17.391 RON | 29.536 RON | 60.108 RON | 335.186 RON | 899.732 RON | 203.057 RON |
| Total active | 6.248 RON | 42.177 RON | 34.974 RON | 35.741 RON | 141.675 RON | 125.782 RON | 186.501 RON | 626.673 RON | 2.422.599 RON | 1.825.874 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 295 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 54.366 RON |
| 67.920 RON |
| 301.122 RON |
| Active circulante | 6.248 RON | 42.177 RON | 34.974 RON | 35.741 RON | 141.675 RON | 125.782 RON | 186.501 RON | 572.307 RON | 2.354.679 RON | 1.524.752 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.779 RON | 36.880 RON | 34.974 RON | 35.536 RON | 52.927 RON | 82.464 RON | 142.571 RON | 446.818 RON | 1.505.758 RON | 822.737 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.469 RON | 5.297 RON | 0 RON | 205 RON | 88.748 RON | 43.318 RON | 43.930 RON | 179.855 RON | 916.841 RON | 1.003.137 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 13 | 6 |
|---|