Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28068472
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: HALMAGHI SZABOLCS
Prin: HALMAGHI SZABOLCS
Prin: HALMAGHI SZABOLCS
Prin: HALMAGHI SZABOLCS
Prin: HALMAGHI SZABOLCS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
5.616.396 RON
Profit net
1.731.494 RON
Capitaluri proprii
1.983.446 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.563.226 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 392.686 RON | 285.023 RON | 663.627 RON | 642.784 RON | 596.554 RON | 797.327 RON | — | 447.091 RON | 1.400.267 RON | 3.549.516 RON | 1.043.804 RON | 460.801 RON | 1.382.891 RON | 239.181 RON | 5.616.396 RON |
| Profit net | -4.061 RON | 2.159 RON | -28.986 RON | -61.140 RON | 32.517 RON | 59.707 RON | 9.097 RON | 185.440 RON | 808.992 RON | 1.670.838 RON | 678.828 RON | 215.819 RON | 1.034.898 RON | 215.247 RON | 1.731.494 RON |
Comparație cu 1735 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 24.483 RON |
| 126.972 RON |
| 87.553 RON |
| 96.519 RON |
| 127.610 RON |
| 189.183 RON |
| 52.444 RON |
| 258.835 RON |
| 945.755 RON |
| 2.092.884 RON |
| 2.201.368 RON |
| 2.687.655 RON |
| 1.186.398 RON |
| 3.298.269 RON |
| 6.051.887 RON |
| Active imobilizate | — | — | 5.876 RON | 3.802 RON | 1.728 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 110.080 RON |
|---|
| Active circulante | 24.483 RON | 126.972 RON | 81.677 RON | 92.717 RON | 125.882 RON | 189.183 RON | 52.444 RON | 258.835 RON | 945.755 RON | 2.092.884 RON | 2.201.368 RON | 2.687.655 RON | 1.186.398 RON | 3.298.269 RON | 5.941.807 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.861 RON | -1.702 RON | -30.688 RON | -91.828 RON | -59.311 RON | 396 RON | 9.494 RON | 194.934 RON | 809.192 RON | 2.069.504 RON | 2.184.668 RON | 226.806 RON | 1.036.704 RON | 251.951 RON | 1.983.446 RON |
|---|
| Datorii totale | 28.344 RON | 128.674 RON | 145.187 RON | 188.347 RON | 186.921 RON | 188.787 RON | 42.950 RON | 63.901 RON | 136.563 RON | 23.380 RON | 16.700 RON | 2.460.849 RON | 149.694 RON | 3.046.318 RON | 4.069.899 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 |
|---|