Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28073991
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MORAR IACOB-ANGEL
Prin: MORAR IACOB-ANGEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
565.908 RON
Profit net
92.557 RON
Capitaluri proprii
145.036 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 780.161 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 99.536 RON | 182.112 RON | 170.245 RON | 283.479 RON | 280.580 RON | 481.746 RON | 609.518 RON | 584.312 RON | 608.827 RON | 627.854 RON | 785.467 RON | 697.291 RON | 562.044 RON | 534.696 RON | 565.908 RON |
| Profit net | 8.765 RON | 110.189 RON | 77.503 RON | 88.328 RON | 89.988 RON | 127.264 RON | 168.753 RON | 197.627 RON | 248.894 RON | 195.605 RON | 381.680 RON | 215.370 RON | 99.678 RON | 41.090 RON | 92.557 RON |
| Total active |
Comparație cu 40 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 91.593 RON |
| 144.993 RON |
| 207.319 RON |
| 297.669 RON |
| 306.210 RON |
| 400.314 RON |
| 397.601 RON |
| 470.538 RON |
| 630.202 RON |
| 618.125 RON |
| 694.015 RON |
| 603.716 RON |
| 575.540 RON |
| 502.437 RON |
| 336.421 RON |
| Active circulante | 91.593 RON | 144.993 RON | 207.319 RON | 297.669 RON | 306.210 RON | 400.314 RON | 397.601 RON | 470.538 RON | 630.202 RON | 618.125 RON | 694.015 RON | 603.716 RON | 575.540 RON | 502.437 RON | 336.421 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.965 RON | 119.154 RON | 196.657 RON | 284.986 RON | 289.259 RON | 127.464 RON | 296.217 RON | 420.159 RON | 595.370 RON | 580.449 RON | 656.867 RON | 261.711 RON | 361.389 RON | 52.479 RON | 145.036 RON |
|---|
| Datorii totale | 82.628 RON | 25.839 RON | 10.662 RON | 12.683 RON | 16.951 RON | 272.850 RON | 101.384 RON | 50.379 RON | 34.832 RON | 37.676 RON | 37.148 RON | 342.005 RON | 214.151 RON | 449.958 RON | 191.385 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 |
|---|