Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28089181
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: VALET GABRIEL
Prin: VALET GABRIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.235.200 RON
Profit net
21.022 RON
Capitaluri proprii
57.100 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.203.713 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 250.000 RON | 219.500 RON | 250.000 RON | 71.320 RON | 180.093 RON | 377.812 RON | 410.087 RON | 394.404 RON | 568.450 RON | 865.300 RON | 1.160.370 RON | 1.100.150 RON | 1.235.200 RON |
| Profit net | 239.299 RON | 185.153 RON | 114.081 RON | -209.775 RON | -160.657 RON | -15.050 RON | -18.882 RON | -9.226 RON | 3.383 RON | 20.894 RON | 190.676 RON | 34.304 RON | 21.022 RON |
| Total active | 242.035 RON | 229.257 RON | 299.622 RON |
Comparație cu 396 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.400 RON |
| 6.676 RON |
| 5.381 RON |
| 5.871 RON |
| 11.748 RON |
| 18.551 RON |
| 42.801 RON |
| 161.052 RON |
| 119.982 RON |
| 142.588 RON |
| Active imobilizate | 336 RON | 168 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.902 RON |
|---|
| Active circulante | 241.699 RON | 229.089 RON | 299.622 RON | 5.400 RON | 6.676 RON | 5.381 RON | 5.871 RON | 11.748 RON | 18.551 RON | 42.801 RON | 161.052 RON | 119.982 RON | 133.686 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 239.499 RON | 185.353 RON | 290.058 RON | -7.337 RON | -167.994 RON | -183.044 RON | -201.926 RON | -213.212 RON | -209.829 RON | -188.935 RON | 1.741 RON | 36.078 RON | 57.100 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.536 RON | 43.904 RON | 9.564 RON | 12.737 RON | 174.670 RON | 188.425 RON | 207.797 RON | 224.960 RON | 228.380 RON | 231.736 RON | 159.311 RON | 83.904 RON | 85.488 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 |
|---|