Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28106290
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2014
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.363.915 RON
Profit net
-190.980 RON
Capitaluri proprii
-344.425 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 1.502.656 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 37.684 RON | 60.000 RON | 301.474 RON | 239.105 RON | 374.573 RON | 544.513 RON | 690.810 RON | 465.960 RON | 1.006.908 RON | 983.886 RON | 1.299.721 RON | 1.453.287 RON | 1.363.915 RON |
| Profit net | -28.338 RON | -506 RON | 1.112 RON | -25.027 RON | -3.127 RON | 32.291 RON | 27.814 RON | 13.158 RON | 164.371 RON | 25.643 RON | -132.959 RON | -136.936 RON | -190.980 RON |
| Total active | 62.300 RON | 42.878 RON | 38.389 RON |
Comparație cu 360 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2024.
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 87.326 RON |
| 117.765 RON |
| 166.619 RON |
| 265.863 RON |
| 181.257 RON |
| 140.862 RON |
| 205.725 RON |
| 157.597 RON |
| 154.757 RON |
| 109.288 RON |
| Active imobilizate | 34.724 RON | 23.004 RON | 3.713 RON | 393 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 27.576 RON | 19.874 RON | 34.676 RON | 86.933 RON | 117.765 RON | 166.619 RON | 265.863 RON | 181.257 RON | 140.862 RON | 205.725 RON | 157.597 RON | 154.757 RON | 109.288 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -28.138 RON | -28.644 RON | -27.532 RON | -52.559 RON | -55.686 RON | -23.196 RON | 4.619 RON | -57.775 RON | 106.596 RON | 116.450 RON | -16.508 RON | -153.444 RON | -344.425 RON |
|---|
| Datorii totale | 68.043 RON | 60.340 RON | 62.847 RON | 139.885 RON | 173.451 RON | 189.815 RON | 261.244 RON | 239.032 RON | 34.266 RON | 89.275 RON | 174.105 RON | 308.201 RON | 453.713 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | — | 6 | 6 | 6 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 |
|---|