Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28130183
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MAIER LAURA
Prin: MAIER LAURA
Prin: MAIER LAURA
Prin: MAIER LAURA
Prin: MAIER LAURA
Prin: MAIER LAURA
Prin: MAIER LAURA
Prin: MAIER LAURA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
223.660 RON
Profit net
146.936 RON
Capitaluri proprii
-51.570 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 187.036 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.800 RON | 2.439 RON | 5.360 RON | 47.048 RON | 43.141 RON | 49.675 RON | 1.625 RON | 650 RON | — | — | — | — | — | — | 223.660 RON |
| Profit net | 1.030 RON | -86.440 RON | -18.150 RON | -22.020 RON | 1.586 RON | 7.371 RON | -49.550 RON | -25.089 RON | -57 RON | -452 RON | -1.854 RON | -2.623 RON | -2.091 RON | -567 RON | 146.936 RON |
Comparație cu 282 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 1.430 RON | 9.740 RON | 9.030 RON | 45.421 RON | 55.366 RON | 56.124 RON | 18.178 RON | 8.425 RON | 9.067 RON | 11.615 RON | 6.566 RON | 3.943 RON | 30 RON | 30 RON | 66.534 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 6.449 RON | 4.514 RON | 2.580 RON | 645 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 1.430 RON | 9.740 RON | 9.030 RON | 45.421 RON | 55.366 RON | 56.124 RON | 11.729 RON | 3.911 RON | 6.487 RON | 10.970 RON | 6.566 RON | 3.943 RON | 30 RON | 30 RON | 66.534 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.230 RON | -85.010 RON | -103.161 RON | -125.180 RON | -123.594 RON | -116.223 RON | -165.772 RON | -190.861 RON | -190.919 RON | -191.371 RON | -193.225 RON | -195.848 RON | -197.939 RON | -198.506 RON | -51.570 RON |
|---|
| Datorii totale | 200 RON | 94.750 RON | 112.191 RON | 170.601 RON | 178.960 RON | 172.347 RON | 183.950 RON | 199.286 RON | 199.986 RON | 202.986 RON | 199.791 RON | 199.791 RON | 197.969 RON | 198.536 RON | 118.104 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
|---|