Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 13 apr. 2018 și 4 mai 2026.
Servicii de scufundare pentru igienizare si intretinere acvarii
Servicii de scufundare pentru igienizare si intretinere acvarii
Servicii de scufundare pentru igienizare si intretinere acvarii
servicii de scufundare
servicii de scufundare
servicii de scufundare
servicii de scufundare
Servicii subacvatice
servicii de scufundare
servicii scufundare
interventie
servicii subacvatice
servicii subacvatice la acvariu
interventie subacvatica la bazine
interventie subacvatica la bazine
interventie subacvatica la bazine
interventie subacvatica la bazine
interventie subacvatica la bazine
interventie subacvatica la bazine
interventie subacvatica la bazine
INTERVENTIE PTR MUTARE STURIONI - BAZIN B7
interventie subacvatica la bazine
interventie subacvatica la bazine
interventie subacvatica la bazine
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 24 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28210240
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
142.523 RON
Profit net
105.582 RON
Capitaluri proprii
113.388 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 112.667 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 49.799 RON | 62.825 RON | 63.672 RON | 128.478 RON | 131.840 RON | 54.825 RON | 48.396 RON | 56.514 RON | 52.534 RON | 193.861 RON | 90.338 RON | 78.735 RON | 83.147 RON | 87.320 RON | 142.523 RON |
| Profit net | 33.770 RON | 25.691 RON | 53.755 RON | 130.751 RON | 101.841 RON | 37.842 RON | 37.056 RON | 37.164 RON | 46.307 RON | 175.695 RON | 83.439 RON | 65.951 RON | 65.094 RON | 61.310 RON | 105.582 RON |
| Total active |
Comparație cu 36 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2025.
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 40.557 RON |
| 59.301 RON |
| 86.469 RON |
| 168.171 RON |
| 180.096 RON |
| 70.753 RON |
| 86.858 RON |
| 102.898 RON |
| 126.033 RON |
| 209.711 RON |
| 94.261 RON |
| 80.711 RON |
| 110.285 RON |
| 77.103 RON |
| 134.517 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.333 RON | 333 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 40.557 RON | 59.301 RON | 86.469 RON | 168.171 RON | 180.096 RON | 70.753 RON | 86.858 RON | 102.898 RON | 126.033 RON | 209.711 RON | 94.261 RON | 78.378 RON | 109.952 RON | 77.103 RON | 134.517 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 33.970 RON | 56.960 RON | 84.890 RON | 161.886 RON | 176.164 RON | 69.046 RON | 86.402 RON | 101.066 RON | 124.373 RON | 209.242 RON | 90.873 RON | 78.444 RON | 108.497 RON | 68.807 RON | 113.388 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.587 RON | 2.341 RON | 1.579 RON | 6.285 RON | 3.932 RON | 1.707 RON | 456 RON | 1.832 RON | 1.660 RON | 469 RON | 3.388 RON | 2.267 RON | 1.788 RON | 8.296 RON | 21.129 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|