Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28340673
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-02.
Cifră de afaceri
33.620 RON
Profit net
14.424 RON
Capitaluri proprii
22.008 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 127.266 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.161 RON | 19.982 RON | 50.785 RON | 51.487 RON | 77.292 RON | 88.731 RON | 76.967 RON | 37.994 RON | 143.443 RON | 133.721 RON | 135.632 RON | 126.398 RON | 33.620 RON |
| Profit net | -106 RON | 78 RON | -2.222 RON | -9.115 RON | 7.996 RON | 11.379 RON | -14.324 RON | -1.729 RON | -13.372 RON | 28.469 RON | 15.759 RON | -4.428 RON | 14.424 RON |
| Total active | 1.960 RON | 187 RON | 15.884 RON |
Comparație cu 1214 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2023.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 23.661 RON |
| 52.866 RON |
| 39.322 RON |
| 35.078 RON |
| 24.359 RON |
| 54.019 RON |
| 99.713 RON |
| 66.600 RON |
| 4.097 RON |
| 22.008 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 1.960 RON | 187 RON | 15.884 RON | 23.661 RON | 52.866 RON | 39.322 RON | 35.078 RON | 24.359 RON | 54.019 RON | 99.713 RON | 66.600 RON | 4.097 RON | 22.008 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 94 RON | 172 RON | -2.050 RON | -11.164 RON | -3.167 RON | 8.212 RON | -6.112 RON | -7.841 RON | -21.214 RON | 9.123 RON | 24.883 RON | -4.228 RON | 22.008 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.866 RON | 15 RON | 17.934 RON | 34.825 RON | 56.033 RON | 31.110 RON | 41.190 RON | 32.200 RON | 75.233 RON | 90.590 RON | 41.717 RON | 8.325 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 1 | — | 3 | — | 3 | 4 | 4 |
|---|