Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 30 iun. 2020 și 28 sept. 2020.
„Cupru, alama, bronz bara”, conform oferta financiara finala din 23.09.2020
Piese de schimb instalatii de sudare D-T, D-G si apendici
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28396194
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
6.885.564 RON
Profit net
89.410 RON
Capitaluri proprii
708.225 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 7.537.117 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 115.758 RON | 200.151 RON | 13.146 RON | 20.024 RON | 15.973 RON | 17.395 RON | 10.941 RON | 95.912 RON | 2.387.805 RON | 3.554.565 RON | 9.023.959 RON | 9.903.291 RON | 4.765.103 RON | 3.778.517 RON | 6.885.564 RON |
| Profit net | 8.271 RON | 46.426 RON | -15.407 RON | -4.804 RON | -11.753 RON | -7.097 RON | 4.022 RON | 431 RON | 344.173 RON | 444.744 RON | 932.728 RON | 603.688 RON | -33.521 RON | 45.341 RON | 89.410 RON |
Comparație cu 1735 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 10.177 RON | 56.541 RON | 45.550 RON | 40.942 RON | 33.500 RON | 19.681 RON | 21.605 RON | 317.724 RON | 808.138 RON | 1.587.738 RON | 2.641.637 RON | 3.671.980 RON | 4.019.693 RON | 3.334.023 RON | 3.714.704 RON |
|---|
| Active imobilizate | 70 RON | — | — | — | — | — | — | — | 143.794 RON | 238.992 RON | 187.269 RON | 441.207 RON | 309.817 RON | 219.930 RON | 660.053 RON |
|---|
| Active circulante | 10.107 RON | 56.541 RON | 45.550 RON | 40.942 RON | 33.500 RON | 19.681 RON | 21.605 RON | 317.724 RON | 664.344 RON | 1.348.746 RON | 2.454.368 RON | 3.230.773 RON | 3.709.876 RON | 3.114.093 RON | 3.054.651 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.471 RON | 54.897 RON | 39.490 RON | 34.686 RON | 22.933 RON | 11.836 RON | 15.857 RON | 16.288 RON | 360.462 RON | 805.206 RON | 932.968 RON | 606.995 RON | 573.474 RON | 618.815 RON | 708.225 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.706 RON | 1.644 RON | 6.091 RON | 6.256 RON | 10.567 RON | 7.845 RON | 5.748 RON | 303.536 RON | 449.776 RON | 785.532 RON | 1.709.569 RON | 3.065.885 RON | 3.446.219 RON | 2.715.208 RON | 3.006.479 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | — | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|