Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 oct. 2025 și 29 apr. 2026.
Spital Smeeni- Achizitie servicii consultanta SSM si SU
Spital Smeeni- Achizitie servicii de intocmire documente lunare SSM si SU
Spital Smeeni - achizitie SERVICII CONSULTANTA SSM - SMIS 302804
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28411090
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
951.696 RON
Profit net
362.607 RON
Capitaluri proprii
379.272 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 628.455 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.900 RON | 14.220 RON | 22.810 RON | 38.239 RON | 36.136 RON | 54.703 RON | 78.880 RON | 68.389 RON | 78.648 RON | 141.176 RON | 159.106 RON | 291.461 RON | 468.715 RON | 725.254 RON | 951.696 RON |
| Profit net | -2.042 RON | 6.818 RON | 9.032 RON | 18.895 RON | 18.379 RON | 19.405 RON | 34.950 RON | 29.051 RON | 3.160 RON | 77.390 RON | 92.643 RON | 178.433 RON | 268.993 RON | 352.244 RON | 362.607 RON |
| Total active |
Comparație cu 169 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 972 RON |
| 8.739 RON |
| 15.578 RON |
| 34.407 RON |
| 51.965 RON |
| 24.785 RON |
| 40.595 RON |
| 49.654 RON |
| 55.613 RON |
| 111.037 RON |
| 187.678 RON |
| 226.094 RON |
| 335.386 RON |
| 442.812 RON |
| 511.037 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 175 RON | 175 RON | 175 RON | 175 RON | 175 RON | 175 RON | — | — | — | 8.374 RON |
|---|
| Active circulante | 972 RON | 8.739 RON | 15.578 RON | 34.407 RON | 51.965 RON | 24.610 RON | 40.420 RON | 49.479 RON | 55.438 RON | 110.862 RON | 187.503 RON | 226.094 RON | 335.386 RON | 442.812 RON | 502.663 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.842 RON | 4.976 RON | 14.008 RON | 32.903 RON | 51.282 RON | 19.645 RON | 35.190 RON | 44.241 RON | 47.402 RON | 99.792 RON | 165.067 RON | 183.500 RON | 269.493 RON | 349.999 RON | 379.272 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.000 RON | 3.923 RON | 1.570 RON | 1.504 RON | 683 RON | 5.140 RON | 5.405 RON | 5.413 RON | 8.211 RON | 11.245 RON | 22.611 RON | 42.594 RON | 65.893 RON | 92.813 RON | 131.765 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 |
|---|