Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 nov. 2020 și 11 feb. 2021.
USA INTRARE PVC SI GEAM TERMOPAN
USA INTRARE PVC 2 buc
Pervaz Exterior
Geam si usi PVC termopane (42 buc)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28511331
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
496.843 RON
Profit net
-26.596 RON
Capitaluri proprii
19.595 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 668.886 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 59.350 RON | 166.404 RON | 151.148 RON | 140.048 RON | 219.926 RON | 390.747 RON | 417.895 RON | 607.150 RON | 432.173 RON | 506.001 RON | 535.798 RON | 608.792 RON | 502.858 RON | 516.689 RON | 496.843 RON |
| Profit net | -2.462 RON | 516 RON | 1.146 RON | -2.002 RON | 33.993 RON | 41.843 RON | 898 RON | 14.646 RON | -14.296 RON | 26.025 RON | 28.573 RON | 2.189 RON | -30.522 RON | 6.597 RON | -26.596 RON |
Comparație cu 482 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 10.215 RON | 27.833 RON | 8.578 RON | 18.164 RON | 41.872 RON | 137.408 RON | 81.243 RON | 86.041 RON | 138.213 RON | 178.763 RON | 237.720 RON | 204.680 RON | 190.036 RON | 161.429 RON | 131.432 RON |
|---|
| Active imobilizate | 365 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 88.271 RON | 66.654 RON | 45.036 RON |
|---|
| Active circulante | 9.850 RON | 27.833 RON | 8.578 RON | 18.164 RON | 41.872 RON | 137.408 RON | 81.243 RON | 86.041 RON | 138.213 RON | 178.763 RON | 237.720 RON | 204.680 RON | 101.765 RON | 94.775 RON | 86.396 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.262 RON | -1.746 RON | -600 RON | -2.602 RON | 31.391 RON | 42.083 RON | 12.980 RON | 27.626 RON | 13.330 RON | 39.355 RON | 67.928 RON | 70.117 RON | 39.595 RON | 46.191 RON | 19.595 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.477 RON | 29.579 RON | 9.178 RON | 20.766 RON | 10.481 RON | 95.325 RON | 68.263 RON | 58.415 RON | 124.883 RON | 139.408 RON | 169.792 RON | 134.563 RON | 150.441 RON | 115.238 RON | 111.991 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|