Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28514885
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: HRIŢULIAC IOANA-ANDRA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
337.982 RON
Profit net
322.382 RON
Capitaluri proprii
1.927.531 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 337.984 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 172.359 RON | 430.192 RON | 201.014 RON | 143.350 RON | 216.758 RON | 150.638 RON | — | 437.354 RON | 337.982 RON |
| Profit net | 140.984 RON | 370.752 RON | 190.269 RON | 138.879 RON | 202.627 RON | 141.807 RON | 0 RON | 418.732 RON | 322.382 RON |
| Total active | 144.452 RON | 544.404 RON | 702.105 RON | 841.984 RON | 1.051.214 RON | 1.191.541 RON | 1.191.540 RON | 1.647.571 RON | 15.989.835 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
Comparație cu 256 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2019.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 83 RON |
| — |
| Active circulante | 144.452 RON | 544.404 RON | 702.105 RON | 841.984 RON | 1.051.214 RON | 1.191.541 RON | 1.191.540 RON | 1.647.488 RON | 15.989.835 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 141.184 RON | 512.836 RON | 703.105 RON | 841.984 RON | 1.044.611 RON | 1.186.418 RON | 1.186.417 RON | 1.605.149 RON | 1.927.531 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.268 RON | 31.568 RON | 0 RON | 0 RON | 6.603 RON | 5.123 RON | 5.123 RON | 42.422 RON | 14.062.304 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | — | — | — |
|---|