Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 16 sept. 2016 și 29 dec. 2025.
Capac cu scrumiera si galeata cos gunoi
Capac cu scrumiera si galeata cos gunoi
Pompa transfer lichide
Tarozi, filiere, burghiu
Piatra polizor, disc ferestrau, piatra vidia
Pungi maieu Thank You
Hartie igienica in 2 straturi
Matura cu fir lung si coada de lemn
Matura cu fir scurt si coada de lemn
Perie frecat
Saci menaj 35 l, 20 buc/rola
Sapun lichid 5 l/bidon Axial
Solutie curatat si dezinfectat WC Bref , 750 ml
Solutie spalat si curatat geamul 750 ml, Rivex
Mop bumbac XL 250 g cu coada lemn
Inalbitor Ace , 1l
Detergent spalat gresie si faianta Cif , 1 l
Burete sarma inox 20 g
Balsam rufe 1L Silan
Detergent spalat vase Pur 450 ml
Cuier Md 45 CMR
Pensula plata L100 mm
Broscuta ingropata pentru birou
Cremon aplicat complet de Arad
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29013203
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-27.
Cifră de afaceri
623.931 RON
Profit net
34.705 RON
Capitaluri proprii
738.914 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.050.466 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 102.236 RON | 146.465 RON | 144.395 RON | 429.907 RON | 338.333 RON | 4.655.922 RON | 3.444.766 RON | 591.366 RON | 570.250 RON | 2.239.623 RON | 2.079.638 RON | 623.931 RON |
| Profit net | -699 RON | -345 RON | 5.786 RON | 5.140 RON | 30.332 RON | 50.271 RON | 701.125 RON | 552.903 RON | -96.706 RON | 29.908 RON | 587.642 RON | 411.725 RON | 34.705 RON |
| Total active | 151 RON | 18.972 RON | 56.825 RON | 99.483 RON |
Comparație cu 97 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 142.723 RON |
| 192.304 RON |
| 4.169.678 RON |
| 2.341.037 RON |
| 1.583.539 RON |
| 1.623.222 RON |
| 2.976.649 RON |
| 1.589.914 RON |
| 1.358.147 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — | — | — | — | — | 139.520 RON | 752.421 RON | 138.310 RON | 138.310 RON | 35.847 RON | 62.172 RON | 62.172 RON |
|---|
| Active circulante | 151 RON | 18.972 RON | 56.825 RON | 99.483 RON | 142.723 RON | 192.304 RON | 4.030.158 RON | 1.588.616 RON | 1.445.229 RON | 1.484.912 RON | 2.940.802 RON | 1.527.742 RON | 1.295.975 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -499 RON | -844 RON | 4.942 RON | 10.082 RON | 40.415 RON | 90.686 RON | 752.736 RON | 1.597.031 RON | 840.368 RON | 870.276 RON | 1.427.959 RON | 1.061.004 RON | 738.914 RON |
|---|
| Datorii totale | 650 RON | 19.816 RON | 51.883 RON | 89.401 RON | 102.308 RON | 101.618 RON | 3.416.942 RON | 744.006 RON | 743.171 RON | 752.946 RON | 1.548.690 RON | 528.910 RON | 619.233 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 |
|---|