Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29020898
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NECULA LUCIAN
Prin: NECULA LUCIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
206.995 RON
Profit net
78.910 RON
Capitaluri proprii
92.307 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 189.568 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 25.817 RON | 18.329 RON | 10.200 RON | 51.100 RON | 47.374 RON | 47.458 RON | 54.314 RON | 95.597 RON | 105.941 RON | 97.788 RON | 121.831 RON | 115.813 RON | 100.874 RON | 218.805 RON | 206.995 RON |
| Profit net | 6.428 RON | -26.430 RON | -17.795 RON | 33.648 RON | 25.138 RON | 22.296 RON | 21.562 RON | 67.785 RON | 81.118 RON | 76.074 RON | 94.697 RON | 91.559 RON | 36.049 RON | 118.797 RON | 78.910 RON |
Comparație cu 576 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 9.610 RON |
| -11.203 RON |
| -31.468 RON |
| 595 RON |
| 11.637 RON |
| 23.062 RON |
| 25.355 RON |
| 68.849 RON |
| 82.553 RON |
| 77.161 RON |
| 98.624 RON |
| 93.116 RON |
| 41.304 RON |
| 125.415 RON |
| 99.942 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.779 RON | 4.219 RON | 96.307 RON | 76.000 RON |
|---|
| Active circulante | 9.610 RON | -11.203 RON | -31.468 RON | 595 RON | 11.637 RON | 23.062 RON | 25.355 RON | 68.849 RON | 82.553 RON | 77.161 RON | 98.624 RON | 90.337 RON | 37.085 RON | 29.108 RON | 23.942 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.628 RON | -19.802 RON | -37.597 RON | -14.096 RON | 11.042 RON | 22.496 RON | 21.762 RON | 67.985 RON | 81.318 RON | 76.274 RON | 94.897 RON | 91.759 RON | 36.249 RON | 118.997 RON | 92.307 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.982 RON | 8.599 RON | 6.129 RON | 14.691 RON | 595 RON | 566 RON | 3.593 RON | 864 RON | 1.235 RON | 887 RON | 3.727 RON | 1.357 RON | 5.055 RON | 6.418 RON | 7.635 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|