Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29063910
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TANASĂ VERONICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
4.987 RON
Profit net
987 RON
Capitaluri proprii
-198.916 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 77.969 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 142.551 RON | 57.642 RON | 0 RON | 23.625 RON | — | 212.507 RON | 219.359 RON | — | 52.150 RON | 4.987 RON | — | — | — | — |
| Profit net | 109.355 RON | -19.396 RON | -44.598 RON | -5.137 RON | -54.090 RON | -218.652 RON | 26.139 RON | 958 RON | 1.080 RON | 382 RON | 1.534 RON | 2.067 RON | 55 RON | 987 RON |
| Total active | 151.146 RON | 111.621 RON |
Comparație cu 84 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2021.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 45.560 RON |
| 40.424 RON |
| 4.943 RON |
| 4.719 RON |
| 20.810 RON |
| 8.888 RON |
| 14.156 RON |
| 12.748 RON |
| 5.803 RON |
| 42.147 RON |
| 1.343 RON |
| 2.124 RON |
| Active imobilizate | 36.215 RON | 27.175 RON | 17.327 RON | 0 RON | — | 331 RON | 214 RON | 97 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 114.931 RON | 84.446 RON | 28.233 RON | 40.424 RON | 4.943 RON | 4.388 RON | 20.596 RON | 8.791 RON | 14.156 RON | 12.748 RON | 5.803 RON | 42.147 RON | 1.343 RON | 2.124 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 109.555 RON | 90.158 RON | 45.560 RON | 40.424 RON | -13.666 RON | -232.318 RON | -206.180 RON | -205.221 RON | -204.141 RON | -203.910 RON | -202.026 RON | -199.958 RON | -199.903 RON | -198.916 RON |
|---|
| Datorii totale | 41.591 RON | 21.463 RON | 0 RON | 0 RON | 18.609 RON | 237.037 RON | 226.990 RON | 214.109 RON | 218.297 RON | 216.658 RON | 207.829 RON | 242.105 RON | 201.246 RON | 201.040 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 4 | 3 | 3 | 7 | 16 | 20 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 |
|---|