Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29115564
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GERU CULINA
Prin: GERU CULINA
Prin: GERU CULINA
Prin: GERU CULINA
Prin: GERU CULINA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
5.626.031 RON
Profit net
2.382.340 RON
Capitaluri proprii
6.638.244 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.243.735 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 1.560.945 RON | 2.348.370 RON | 2.335.056 RON | 2.014.069 RON | 2.542.873 RON | 1.270.186 RON | 2.448.493 RON | 2.177.008 RON | 1.831.452 RON | 3.082.600 RON | 2.083.358 RON | 3.181.810 RON | 4.419.075 RON | 5.626.031 RON |
| Profit net | -647 RON | 622.771 RON | 1.073.777 RON | 857.050 RON | 871.001 RON | 910.952 RON | 695.927 RON | 827.162 RON | 879.712 RON | 1.062.135 RON | 1.345.789 RON | 1.199.820 RON | 1.514.966 RON | 1.539.918 RON | 2.382.340 RON |
Comparație cu 2030 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 1.492 RON | 2.724.121 RON | 3.270.054 RON | 3.574.614 RON | 2.661.588 RON | 3.000.122 RON | 2.669.457 RON | 2.973.771 RON | 3.327.620 RON | 4.302.022 RON | 4.667.397 RON | 5.635.724 RON | 7.214.751 RON | 7.195.218 RON | 9.882.041 RON |
|---|
| Active imobilizate | 400 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 16.827 RON | 14.396 RON | 12.474 RON |
|---|
| Active circulante | 1.092 RON | 2.724.121 RON | 3.270.054 RON | 3.574.614 RON | 2.661.588 RON | 3.000.122 RON | 2.669.457 RON | 2.973.771 RON | 3.327.620 RON | 4.302.022 RON | 4.667.397 RON | 5.635.724 RON | 7.197.924 RON | 7.180.822 RON | 9.869.567 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 353 RON | 623.124 RON | 1.696.901 RON | 2.553.951 RON | 2.567.902 RON | 912.152 RON | 1.608.079 RON | 2.435.241 RON | 3.314.953 RON | 2.720.212 RON | 4.066.001 RON | 1.201.020 RON | 2.715.986 RON | 4.255.904 RON | 6.638.244 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.139 RON | 2.100.997 RON | 1.573.153 RON | 1.020.663 RON | 93.686 RON | 2.087.970 RON | 1.061.378 RON | 538.530 RON | 12.667 RON | 1.581.810 RON | 601.396 RON | 4.434.704 RON | 4.498.765 RON | 2.939.314 RON | 3.243.797 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|