Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 dec. 2021 și 15 dec. 2022.
Instalatie de craciun
Pachet scule
Echipament de intretinere
Sculle
Motocoasa
Tambur
Menghina
Pompa de stropit cu acumulator
Materiale de intretinere
Decoratiuni de craciun
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29119779
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.930.580 RON
Profit net
19.367 RON
Capitaluri proprii
2.486.067 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 2.000.358 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 26 RON | 35.803 RON | 98.133 RON | 286.661 RON | 396.096 RON | 709.486 RON | 684.362 RON | 965.517 RON | 1.339.483 RON | 1.793.868 RON | 1.930.580 RON |
| Profit net | -1.948 RON | -1.397 RON | 29.600 RON | 120.840 RON | 161.537 RON | 300.221 RON | 269.992 RON | 358.489 RON | 158.429 RON | 245.218 RON | 19.367 RON |
| Total active | 51.913 RON | 180.490 RON | 239.513 RON | 662.758 RON | 1.059.640 RON | 1.427.152 RON | 1.530.840 RON | 1.796.093 RON | 2.594.916 RON | 3.512.300 RON | 3.160.131 RON |
Comparație cu 1374 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 95.021 RON | -1.694 RON | 43.218 RON |
|---|
| Active circulante | 51.913 RON | 180.490 RON | 239.513 RON | 662.758 RON | 1.059.640 RON | 1.427.152 RON | 1.530.840 RON | 1.796.093 RON | 2.499.895 RON | 3.513.994 RON | 3.116.913 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.748 RON | -3.145 RON | 26.454 RON | 249.171 RON | 410.709 RON | 710.929 RON | 980.922 RON | 1.339.582 RON | 1.498.011 RON | 2.771.325 RON | 2.486.067 RON |
|---|
| Datorii totale | 53.661 RON | 183.635 RON | 213.059 RON | 413.587 RON | 648.931 RON | 716.223 RON | 549.918 RON | 456.511 RON | 1.096.905 RON | 740.975 RON | 674.064 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 |
|---|