Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29123290
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.474.106 RON
Profit net
-90.514 RON
Capitaluri proprii
261.452 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.525.819 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 62.533 RON | 296.427 RON | 286.800 RON | 408.681 RON | 470.120 RON | 577.788 RON | 468.523 RON | 533.055 RON | 678.992 RON | 907.544 RON | 1.059.750 RON | 1.414.005 RON | 1.498.300 RON | 1.474.106 RON |
| Profit net | 51 RON | 164 RON | -67.139 RON | 5.998 RON | 49.742 RON | 8.834 RON | 90 RON | 56.470 RON | 29.830 RON | -70.231 RON | 96.020 RON | 139.295 RON | 38.037 RON | -90.514 RON |
| Total active | 63.816 RON |
Comparație cu 686 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 97.240 RON |
| 98.978 RON |
| 124.438 RON |
| 189.648 RON |
| 107.555 RON |
| 92.140 RON |
| 163.257 RON |
| 279.541 RON |
| 292.791 RON |
| 357.783 RON |
| 530.114 RON |
| 997.560 RON |
| 755.519 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 199.175 RON | 176.522 RON | 319.467 RON | 777.055 RON | 613.526 RON |
|---|
| Active circulante | 63.816 RON | 97.240 RON | 98.978 RON | 124.438 RON | 189.648 RON | 107.555 RON | 92.140 RON | 163.257 RON | 279.541 RON | 93.616 RON | 181.261 RON | 210.647 RON | 220.505 RON | 141.993 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 251 RON | 415 RON | -66.724 RON | -60.726 RON | -10.983 RON | 42.852 RON | -2.057 RON | 54.413 RON | 84.242 RON | 78.614 RON | 174.634 RON | 313.929 RON | 351.966 RON | 261.452 RON |
|---|
| Datorii totale | 64.844 RON | 100.642 RON | 165.702 RON | 185.164 RON | 200.631 RON | 64.703 RON | 94.197 RON | 108.844 RON | 195.299 RON | 214.177 RON | 183.149 RON | 216.185 RON | 645.594 RON | 494.067 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 |
|---|