Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 mar. 2017 și 22 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 975 atribuiri.
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
CARTOFI, MORCOVI, CEAPA
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
ACHIZITIE LEGUME FRUCTE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29331045
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
716.964 RON
Profit net
-48.422 RON
Capitaluri proprii
-50.819 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.303.654 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 25.614 RON | 87.897 RON | 82.019 RON | 91.780 RON | 194.561 RON | 511.524 RON | 699.831 RON | 904.171 RON | 922.404 RON | 1.176.539 RON | 1.051.075 RON | 1.212.120 RON | 1.175.033 RON | 791.242 RON | 716.964 RON |
| Profit net | -14.067 RON | -64.801 RON | -52.151 RON | -35.317 RON | -47.361 RON | -63.081 RON | -36.472 RON | 41.989 RON | 18.420 RON | 77.376 RON | -34.501 RON | 88.754 RON | 86.357 RON | 32.257 RON |
Comparație cu 358 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -48.422 RON |
| Total active | 7.205 RON | 21.346 RON | 33.015 RON | 42.511 RON | 60.529 RON | 54.141 RON | 55.620 RON | 65.020 RON | 154.695 RON | 131.844 RON | 84.794 RON | 78.696 RON | 104.283 RON | 80.698 RON | 77.621 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 2.933 RON | 1.833 RON | 733 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 7.205 RON | 21.346 RON | 33.015 RON | 42.511 RON | 60.529 RON | 54.141 RON | 52.687 RON | 63.187 RON | 153.962 RON | 131.844 RON | 84.794 RON | 78.696 RON | 104.283 RON | 80.698 RON | 77.621 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -13.867 RON | -78.668 RON | -130.819 RON | -166.136 RON | -213.497 RON | -276.578 RON | -313.050 RON | -271.060 RON | -252.640 RON | -175.264 RON | -209.765 RON | -121.012 RON | -34.655 RON | -32.896 RON | -50.819 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.072 RON | 100.014 RON | 163.834 RON | 208.647 RON | 274.026 RON | 330.719 RON | 368.670 RON | 336.080 RON | 407.335 RON | 307.108 RON | 294.559 RON | 199.708 RON | 138.938 RON | 113.594 RON | 128.440 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 |
|---|