Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29351069
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
15.341 RON
Profit net
-42.200 RON
Capitaluri proprii
-73.166 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 22.603 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 18.566 RON | 23.190 RON | 28.696 RON | 28.221 RON | 35.883 RON | 29.030 RON | 20.949 RON | 17.552 RON | 15.119 RON | 13.733 RON | 10.506 RON | 49.979 RON | 13.752 RON | 15.341 RON |
| Profit net | -194 RON | -433 RON | -146 RON | 2.581 RON | 5.338 RON | 5.382 RON | 8.499 RON | 3.219 RON | 2.937 RON | 1.211 RON | 3.407 RON | 425 RON | -26.981 RON | -36.235 RON | -42.200 RON |
Comparație cu 89 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 2.506 RON |
| 5.768 RON |
| 8.500 RON |
| 7.025 RON |
| 7.918 RON |
| 14.349 RON |
| 23.412 RON |
| 28.107 RON |
| 30.038 RON |
| 32.798 RON |
| 38.099 RON |
| 42.358 RON |
| 20.527 RON |
| 28.529 RON |
| 31.230 RON |
| Active imobilizate | 700 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 1.806 RON | 5.768 RON | 8.500 RON | 7.025 RON | 7.918 RON | 14.349 RON | 23.412 RON | 28.107 RON | 30.038 RON | 32.798 RON | 38.099 RON | 42.358 RON | 20.527 RON | 28.529 RON | 31.230 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6 RON | -427 RON | -573 RON | 2.009 RON | 7.347 RON | 12.729 RON | 21.124 RON | 24.343 RON | 27.281 RON | 28.492 RON | 31.919 RON | 32.344 RON | 5.269 RON | -30.966 RON | -73.166 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.500 RON | 6.195 RON | 9.073 RON | 5.016 RON | 571 RON | 1.620 RON | 2.288 RON | 3.764 RON | 2.757 RON | 4.306 RON | 6.180 RON | 10.014 RON | 15.258 RON | 59.495 RON | 104.396 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|