Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29373261
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-06.
Cifră de afaceri
120.460 RON
Profit net
2.078 RON
Capitaluri proprii
-28.558 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 85.403 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 24.549 RON | 55.700 RON | 34.240 RON | 70.515 RON | 36.630 RON | 19.790 RON | 26.757 RON | 16.850 RON | 49.800 RON | 80.540 RON | 77.550 RON | 56.250 RON | 60.149 RON | 120.460 RON |
| Profit net | 0 RON | 6.335 RON | 26.130 RON | 10.814 RON | 30.401 RON | 6.592 RON | 2.817 RON | 4.845 RON | 3.638 RON | 390 RON | 4.309 RON | -3.814 RON | -19.146 RON | -13.667 RON | 2.078 RON |
Comparație cu 47 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 2.901 RON |
| 6.614 RON |
| 33.706 RON |
| 44.404 RON |
| 77.311 RON |
| 7.243 RON |
| 9.635 RON |
| 14.454 RON |
| 18.336 RON |
| 8.357 RON |
| 11.385 RON |
| 7.798 RON |
| 12.638 RON |
| 2.752 RON |
| 4.994 RON |
| Active imobilizate | 729 RON | 729 RON | 583 RON | 438 RON | 438 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 2.172 RON | 5.885 RON | 33.123 RON | 43.966 RON | 76.873 RON | 7.243 RON | 9.635 RON | 14.454 RON | 18.336 RON | 8.357 RON | 11.385 RON | 7.798 RON | 12.638 RON | 2.752 RON | 4.994 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 6.535 RON | 32.665 RON | 43.479 RON | 73.880 RON | 6.792 RON | 9.609 RON | 14.454 RON | 18.091 RON | 4.482 RON | 8.791 RON | 4.976 RON | -14.170 RON | -30.637 RON | -28.558 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.701 RON | 79 RON | 1.041 RON | 925 RON | 3.431 RON | 451 RON | 26 RON | 0 RON | 245 RON | 3.875 RON | 2.594 RON | 2.822 RON | 26.808 RON | 33.389 RON | 33.552 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|