Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 14 apr. 2017 și 24 apr. 2023.
Servicii de proiectare faza SF drumuri de interes local
Planuri de aprobare, schite de lucru si specificatii
Intocmire proiect cu verificare
Achizitie servicii de proiectare
Proiect tehnic pentru intretinere curenta si periodica drumuri de interes local
Servicii de proiectare faza DALI
servicii proiectare pt drumuri de interes local
Servicii de proiectare faza SF drumuri de interes local
Comuna Valea Rimnicului
Comuna Valea Rimnicului
Intocmire documentatii tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor, acordurilor si autorizatiilor
Servicii de proiectare faza PT drumuri de interes local
PT , documentatie tehnica , expeertiz tehnica, studii topo, studii geotehnice
Reactualizare Studiu de Fezabilitate / Proiect Tehnic, pentru lucrari proprii.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29401361
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-01.
Cifră de afaceri
12.500 RON
Profit net
8.582 RON
Capitaluri proprii
17.007 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 256.100 RON | 225.581 RON | 290.065 RON | 269.952 RON | 183.667 RON | 33.300 RON | 42.400 RON | 26.403 RON | 36.400 RON | 10.261 RON | 0 RON | 20.000 RON | 72.032 RON | 12.500 RON |
| Profit net | -441 RON | 133.886 RON | 67.387 RON | 130.483 RON | 79.627 RON | 30.081 RON | -18.804 RON | -12.376 RON | 13.211 RON | 24.337 RON | -4.243 RON | -1.045 RON | -7.006 RON | 41.061 RON | 8.582 RON |
Comparație cu 282 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 2.259 RON | 194.891 RON | 146.640 RON | 249.036 RON | 201.032 RON | 143.410 RON | 71.330 RON | 53.220 RON | 59.020 RON | 85.922 RON | 78.606 RON | 59.406 RON | 35.902 RON | 116.180 RON | 123.652 RON |
|---|
| Active imobilizate | 643 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 1.616 RON | 194.891 RON | 146.640 RON | 249.036 RON | 201.032 RON | 143.410 RON | 71.330 RON | 53.220 RON | 59.020 RON | 85.922 RON | 78.606 RON | 59.406 RON | 35.902 RON | 116.180 RON | 123.652 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -241 RON | 133.645 RON | 117.832 RON | 181.428 RON | 79.867 RON | 30.321 RON | 11.517 RON | -859 RON | 12.352 RON | 36.689 RON | 32.446 RON | 43.301 RON | 33.034 RON | 108.425 RON | 17.007 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.500 RON | 61.246 RON | 28.808 RON | 67.608 RON | 121.165 RON | 113.089 RON | 59.813 RON | 54.079 RON | 46.668 RON | 49.233 RON | 46.160 RON | 16.105 RON | 2.868 RON | 7.755 RON | 106.645 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|