Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 iul. 2021 și 6 iul. 2021.
Montare sistem de irigat stadion
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29414256
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SOOS IOSIF
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
70.050 RON
Profit net
1.993 RON
Capitaluri proprii
50.355 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 55.856 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.849 RON | 23.921 RON | 2.800 RON | 105.968 RON | 2.094 RON | 65.856 RON | 22.494 RON | 35.069 RON | 58.100 RON | 117.316 RON | 2.120 RON | 15.750 RON | 37.050 RON | 70.050 RON |
| Profit net | -17.381 RON | -1.269 RON | -3.686 RON | 77.625 RON | -9.412 RON | 18.365 RON | -8.595 RON | -6.920 RON | -8.507 RON | 23.580 RON | -18.210 RON | 12.545 RON | -6.924 RON | 1.993 RON |
| Total active |
Comparație cu 183 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 436 RON |
| 1.142 RON |
| 34 RON |
| 59.703 RON |
| 46.895 RON |
| 69.245 RON |
| 58.217 RON |
| 66.717 RON |
| 55.592 RON |
| 77.906 RON |
| 46.044 RON |
| 58.902 RON |
| 49.937 RON |
| 56.811 RON |
| Active circulante | 436 RON | 1.142 RON | 34 RON | 59.703 RON | 46.895 RON | 69.245 RON | 58.217 RON | 66.717 RON | 55.592 RON | 77.906 RON | 46.044 RON | 58.902 RON | 49.937 RON | 56.811 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -18.148 RON | -19.417 RON | -23.103 RON | 54.523 RON | 45.110 RON | 63.475 RON | 54.880 RON | 47.958 RON | 39.451 RON | 63.032 RON | 44.821 RON | 57.366 RON | 48.909 RON | 50.355 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.584 RON | 20.559 RON | 23.137 RON | 5.180 RON | 1.785 RON | 5.770 RON | 3.337 RON | 18.759 RON | 16.141 RON | 14.874 RON | 1.223 RON | 1.536 RON | 1.028 RON | 6.456 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — |
|---|