Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29426676
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
3.900 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
4 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 10.263 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 33.620 RON | 130.730 RON | 147.617 RON | 77.909 RON | 55.102 RON | 51.234 RON | 71.826 RON | 29.993 RON | — | 3.900 RON | — | — | — | — | — |
| Profit net | 17.926 RON | 65.879 RON | 3.146 RON | 1.594 RON | -9.587 RON | 8.906 RON | 2.806 RON | 415 RON | 0 RON | 3.783 RON | 0 RON | 0 RON | -66.388 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active |
Comparație cu 139 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2020.
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 23.820 RON |
| 103.307 RON |
| 107.274 RON |
| 112.188 RON |
| 99.508 RON |
| 99.455 RON |
| 114.939 RON |
| 95.569 RON |
| 91.285 RON |
| 95.185 RON |
| 95.185 RON |
| 95.068 RON |
| 4 RON |
| 4 RON |
| 4 RON |
| Active circulante | 23.820 RON | 103.307 RON | 107.274 RON | 112.188 RON | 99.508 RON | 99.455 RON | 114.939 RON | 95.569 RON | 91.285 RON | 95.185 RON | 95.185 RON | 95.068 RON | 4 RON | 4 RON | 4 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 18.126 RON | 84.005 RON | 87.151 RON | 88.745 RON | 79.158 RON | 88.064 RON | 90.870 RON | 91.285 RON | 91.285 RON | 95.068 RON | 95.068 RON | 95.068 RON | 4 RON | 4 RON | 4 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.694 RON | 19.302 RON | 20.123 RON | 23.443 RON | 20.350 RON | 11.391 RON | 24.069 RON | 4.284 RON | 0 RON | 117 RON | 117 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|