Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 8 iun. 2017 și 8 iun. 2017.
Intretinere si reparatii autovehicole
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29434067
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.143.879 RON
Profit net
374.791 RON
Capitaluri proprii
4.841 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 932.238 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 473.377 RON | 412.583 RON | 482.193 RON | 502.073 RON | 399.432 RON | 549.057 RON | 620.889 RON | 541.634 RON | 537.106 RON | 668.309 RON | 875.146 RON | 887.468 RON | 1.143.879 RON |
| Profit net | 20.371 RON | 12.215 RON | -21.787 RON | 17.961 RON | -55.918 RON | -32.795 RON | -31.916 RON | -50.496 RON | -81.122 RON | -91.666 RON | -83.050 RON | 10.205 RON | 374.791 RON |
| Total active | 135.384 RON | 233.939 RON |
Comparație cu 224 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 300.140 RON |
| 404.135 RON |
| 701.098 RON |
| 752.733 RON |
| 720.124 RON |
| 792.528 RON |
| 774.645 RON |
| 582.546 RON |
| 489.410 RON |
| 346.566 RON |
| 274.692 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 71.749 RON | 51.747 RON | 51.747 RON | 51.747 RON | 21.022 RON | 68.114 RON |
|---|
| Active circulante | 135.384 RON | 233.939 RON | 300.140 RON | 404.135 RON | 701.098 RON | 752.733 RON | 720.124 RON | 720.779 RON | 722.898 RON | 530.799 RON | 437.663 RON | 325.544 RON | 206.578 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 22.548 RON | 34.763 RON | 12.976 RON | 30.937 RON | -16.907 RON | -49.702 RON | -81.618 RON | -132.113 RON | -213.235 RON | -304.902 RON | -396.681 RON | -390.112 RON | 4.841 RON |
|---|
| Datorii totale | 112.836 RON | 199.176 RON | 287.164 RON | 373.198 RON | 718.005 RON | 802.435 RON | 801.742 RON | 924.641 RON | 987.880 RON | 887.448 RON | 886.091 RON | 736.678 RON | 271.837 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 |
|---|