Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29449343
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DEBRECZENI LÁSZLÓ
Prin: DEBRECZENI LÁSZLÓ
Prin: DEBRECZENI LÁSZLÓ
Prin: DEBRECZENI LÁSZLÓ
Prin: DEBRECZENI LÁSZLÓ
Prin: DEBRECZENI LÁSZLÓ
Prin: DEBRECZENI LÁSZLÓ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
365.584 RON
Profit net
313.197 RON
Capitaluri proprii
314.412 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 335.831 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.975 RON | 146.452 RON | 191.567 RON | 215.041 RON | 218.882 RON | 217.336 RON | 143.044 RON | 149.173 RON | 207.345 RON | 260.400 RON | 276.171 RON | 261.960 RON | 293.905 RON | 266.150 RON | 365.584 RON |
| Profit net | 6.816 RON | 133.859 RON | 181.679 RON | 204.842 RON | 197.218 RON | 205.375 RON | 116.296 RON | 117.185 RON | 181.586 RON | 253.866 RON | 240.579 RON | 215.764 RON | 202.891 RON | 218.184 RON | 313.197 RON |
| Total active |
Comparație cu 106 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.311 RON |
| 54.748 RON |
| 258.685 RON |
| 337.508 RON |
| 198.487 RON |
| 207.320 RON |
| 118.696 RON |
| 119.410 RON |
| 183.963 RON |
| 257.197 RON |
| 246.177 RON |
| 253.545 RON |
| 211.526 RON |
| 263.939 RON |
| 346.123 RON |
| Active circulante | 7.311 RON | 54.748 RON | 258.685 RON | 337.508 RON | 198.487 RON | 207.320 RON | 118.696 RON | 119.410 RON | 183.963 RON | 257.197 RON | 246.177 RON | 253.545 RON | 211.526 RON | 263.939 RON | 346.123 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.016 RON | 52.988 RON | 234.667 RON | 205.082 RON | 197.458 RON | 205.615 RON | 116.536 RON | 117.425 RON | 181.826 RON | 254.906 RON | 241.779 RON | 216.964 RON | 204.091 RON | 262.525 RON | 314.412 RON |
|---|
| Datorii totale | 295 RON | 1.760 RON | 24.018 RON | 132.426 RON | 1.029 RON | 1.705 RON | 2.160 RON | 1.985 RON | 2.137 RON | 2.291 RON | 4.398 RON | 36.581 RON | 7.435 RON | 1.414 RON | 31.711 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|