Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29514077
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.927.729 RON
Profit net
-556.312 RON
Capitaluri proprii
655.521 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.639.883 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 408.585 RON | 381.584 RON | 374.910 RON | 706.278 RON | 2.040.364 RON | 1.756.105 RON | 1.236.942 RON | 390.660 RON | 367.028 RON | 1.184.726 RON | 1.114.118 RON | 6.450.510 RON | 3.927.383 RON | 2.927.729 RON |
| Profit net | -2.836 RON | -9.203 RON | -17.641 RON | 108.057 RON | 596.815 RON | 212.946 RON | 193.732 RON | -32.048 RON | -372.139 RON | 430.655 RON | -93.203 RON | 304.585 RON | -115.622 RON | -556.312 RON |
| Total active |
Comparație cu 726 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 47.300 RON |
| 54.776 RON |
| 49.267 RON |
| 351.896 RON |
| 1.785.404 RON |
| 1.634.489 RON |
| 1.493.695 RON |
| 1.461.104 RON |
| 1.091.769 RON |
| 1.158.746 RON |
| 1.180.064 RON |
| 5.227.025 RON |
| 2.160.665 RON |
| 2.698.605 RON |
| Active imobilizate | 695 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 46.605 RON | 54.776 RON | 49.267 RON | 351.896 RON | 1.785.404 RON | 1.634.489 RON | 1.493.695 RON | 1.461.104 RON | 1.091.769 RON | 1.158.746 RON | 1.180.064 RON | 5.227.025 RON | 2.160.665 RON | 2.698.605 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.636 RON | -11.838 RON | -29.479 RON | 78.578 RON | 675.393 RON | 895.872 RON | 1.089.604 RON | 1.057.556 RON | 685.417 RON | 1.116.073 RON | 1.022.869 RON | 1.327.455 RON | 1.211.833 RON | 655.521 RON |
|---|
| Datorii totale | 49.936 RON | 66.614 RON | 78.746 RON | 273.318 RON | 1.110.011 RON | 738.617 RON | 404.091 RON | 403.548 RON | 406.352 RON | 42.673 RON | 157.195 RON | 3.899.570 RON | 948.832 RON | 2.043.084 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 18 | 19 | 15 | 16 | 10 | — | — | 13 | 17 | 15 | 17 | 13 | 9 | 7 |
|---|