Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 sept. 2022 și 26 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 53 atribuiri.
BETON C30/37
Transport DJ714- KM31+818.
Vidanjare
Beton C 16/25
Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
Material antiderapant pentru SCUP Fieni
Beton C 20/25 pentru SCUP Fieni
agregate minerale cu transport
MATERIALE CONSTRUCTII
pietris sortat
Nisip SI PIETRIS
Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Agregate pentru lucrarile SCUP Fieni
Material antiderapant pentru SCUP Fieni
Piatra concasata
Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Transport
Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
Beton C 20/25
Piatra concasata
Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
Servicii de transport calcar
Beton C 12/15 + transport
Servicii vidanjare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29522118
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
10.342.492 RON
Profit net
587 RON
Capitaluri proprii
5.855.614 RON
Număr mediu salariați
57
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 13.458.431 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 211.904 RON | 27.550 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 5.600 RON | 284.000 RON | 3.999.277 RON | 17.886.322 RON | 20.119.808 RON | 10.342.492 RON |
| Profit net | 1.314 RON | 94 RON | -309 RON | -1.264 RON | -1.315 RON | -5.901 RON | -2.980 RON | -1.627 RON | 803.749 RON | 177.719 RON | 2.483.221 RON | 4.796.499 RON | 5.515.676 RON | 587 RON |
| Total active | 310.654 RON |
Comparație cu 59 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 130.743 RON |
| 130.838 RON |
| 129.774 RON |
| 128.859 RON |
| 47.784 RON |
| 48.004 RON |
| 47.577 RON |
| 1.125.208 RON |
| 1.387.041 RON |
| 6.326.740 RON |
| 9.130.139 RON |
| 12.239.609 RON |
| 10.790.083 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 240.840 RON | 586.044 RON | 3.623.694 RON | 4.248.162 RON | 6.364.868 RON | 5.597.137 RON |
|---|
| Active circulante | 310.654 RON | 130.743 RON | 130.838 RON | 129.774 RON | 128.859 RON | 47.784 RON | 48.004 RON | 47.577 RON | 884.368 RON | 800.997 RON | 2.703.046 RON | 4.881.977 RON | 5.874.741 RON | 5.192.946 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.514 RON | 1.608 RON | 1.299 RON | 35 RON | -1.280 RON | -7.181 RON | -10.161 RON | -11.788 RON | 791.960 RON | 969.679 RON | 4.829.049 RON | 7.142.327 RON | 7.861.504 RON | 5.855.614 RON |
|---|
| Datorii totale | 309.140 RON | 130.827 RON | 130.827 RON | 131.027 RON | 131.427 RON | 56.253 RON | 59.453 RON | 60.653 RON | 334.536 RON | 418.650 RON | 1.497.691 RON | 1.987.812 RON | 4.378.105 RON | 5.036.801 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 34 | 51 | 62 | 57 |
|---|