Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2973329
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BARABAS LASZLO
Prin: BARABAS LASZLO
Prin: BARABAS LASZLO
Prin: BARABAS LASZLO
Prin: BARABAS LASZLO
Prin: BARABAS LASZLO
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.213.018 RON
Profit net
82.900 RON
Capitaluri proprii
261.348 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.517.902 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 662.888 RON | 736.003 RON | 783.101 RON | 478.544 RON | 529.517 RON | 738.563 RON | 944.276 RON | 973.506 RON | 907.170 RON | 959.679 RON | 1.126.358 RON | 1.218.600 RON | 1.664.176 RON | 2.431.165 RON | 2.798.534 RON | 3.213.018 RON |
| Profit net | -9.247 RON | -23.168 RON | -23.841 RON | -28.323 RON | 1.116 RON | 52.253 RON | 7.277 RON | 913 RON | 567 RON | 43.159 RON | 3.302 RON | 10.026 RON | 18.358 RON |
Comparație cu 1257 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 42.038 RON |
| 81.588 RON |
| 82.900 RON |
| Total active | 158.046 RON | 147.259 RON | 41.415 RON | 29.675 RON | 32.824 RON | 38.488 RON | 29.368 RON | 14.782 RON | 59.416 RON | 68.905 RON | 90.733 RON | 93.410 RON | 176.758 RON | 162.785 RON | 243.531 RON | 347.747 RON |
|---|
| Active imobilizate | 20.953 RON | 20.953 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 11.632 RON | 9.339 RON |
|---|
| Active circulante | 137.093 RON | 126.306 RON | 41.415 RON | 29.675 RON | 32.824 RON | 38.488 RON | 29.368 RON | 14.782 RON | 59.416 RON | 68.905 RON | 90.733 RON | 93.410 RON | 176.758 RON | 162.785 RON | 231.899 RON | 338.408 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -5.701 RON | -28.869 RON | -52.710 RON | -81.032 RON | -79.917 RON | -27.663 RON | -20.387 RON | -19.474 RON | -18.907 RON | 24.252 RON | 27.554 RON | 37.580 RON | 54.823 RON | 96.860 RON | 178.449 RON | 261.348 RON |
|---|
| Datorii totale | 163.747 RON | 176.128 RON | 94.125 RON | 110.707 RON | 112.741 RON | 66.151 RON | 49.755 RON | 34.256 RON | 78.323 RON | 44.653 RON | 63.179 RON | 55.830 RON | 121.935 RON | 65.925 RON | 65.082 RON | 86.399 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 |
|---|